Çözüldü GTA V Story Mode garaj satın alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar dostlar. GTA 5'te Franklin ile bir tane araba modifiye ettim ama garajıma tamamen dolu olduğu için koyamıyorum. Yeni garaj nasıl alacağım? Garaj için ev alacağım ama Dynasty 8 sitesine girince "this website is down for maintenance and is currently unavaible" diyor ve evler garajları falan göstermiyor. Bu hatayı nasıl çözerim ve bu arabayı koyabileceğim başka bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Internetten alışveriş sadece online modda çalışıyor. Single modda haritada garaj simgesi var ve ona gidip oradan satın almanız lazım. Aynı San Andreas'taki gibi haritadaki garaj simgesine gidip almanız lazım.
Oyunun hikaye modunda her karakter için sadece 1 garaj, 1 liman ve 1 pist alabiliyorsunuz. Ek olarak ev veyahut garaj alamazsınız. Arabanızı ya Franklin'in evindeki garaja koyacaksınız, veyahut satın aldığınız garaja koyacaksınız.

O bir hata değil single'da o tarz sitelerden alışveriş yapamazsın e adam sana single'da bu özellik kapalı demeyeceğine göre öyle diyor. Ama onun dışında nasıl garaj alacağın konusunda bir fikrim yok.

Öncelikle iyi forumlar dostlar. GTA 5'te Franklin ile bir tane araba modifiye ettim ama garajıma tamamen dolu olduğu için koyamıyorum. Yeni garaj nasıl alacağım? Garaj için ev alacağım ama Dynasty 8 sitesine girince "this website is down for maintenance and is currently unavaible" diyor ve evler garajları falan göstermiyor. Bu hatayı nasıl çözerim ve bu arabayı koyabileceğim başka bir yer var mı?
Güvenilir bir siteden Menyoo tarzı bir modlar ile araba kaydetme var. Ya da farklı yerlere garaj ekleyen modlar..

Internetten alışveriş sadece online modda çalışıyor. Single modda haritada garaj simgesi var ve ona gidip oradan satın almanız lazım. Aynı San Andreas'taki gibi haritadaki garaj simgesine gidip almanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı