GTA V story mode görev gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

KaanMert

Hectopat
Yer
İstanbul
Selam, öncelikle iyi bayramlar.

Oyunu Steam üzerinden oynuyorum. Franklin, trevor ve micheal görevlerini %30 bandına bitirdim. Yaklaşık 3 günden beri haritada boş boş dolanıyorum. Görev gelmiyor.

YouTube ve farklı forum kanallarında iletilen önerileri (mark getaway locatıon) denedim fakat benim ekranımda önerilerde bulunan "araba saklanması" konusunda hiçbir belirti yok. Bir şeyi mi eksik yaptım yoksa yapmam gereken bir şey mi var?

En son yaptığım görev trevor da limandaki vinç göreviydi. Sanırım pier 400 diye bir mekana gidiyorduk.

Bu sorunun bir çözümü var mıdır?

Oyunu Steam üzerinden oynuyorum. Franklin, trevor ve micheal görevlerini %30 bandına bitirdim. Yaklaşık 3 günden beri haritada boş boş dolanıyorum. Görev gelmiyor.

YouTube ve farklı forum kanallarında iletilen önerileri (mark getaway locatıon) denedim fakat benim ekranımda önerilerde bulunan "araba saklanması" konusunda hiçbir belirti yok. Bir şeyi mi eksik yaptım yoksa yapmam gereken bir şey mi var?

En son yaptığım görev trevor da limandaki vinç göreviydi. Sanırım pier 400 diye bir mekana gidiyorduk.

Bir araba bulup saklayacaksın.Sonra telefonundan bir karakteri arayacaksın örneğin Franklin ile sakladıysan Micheal ya da Trevor'u arayacaksın sonra Mark Getaway Locaiton'u seçmen lazım.Eğer bunu yapmadan oyundan çıktıysan daha olmuyor diye biliyorum.Çünkü bende oyun buga girdi sandım oyundan çıktım daha görev gelmedi,baştan başlamak zorunda kaldım.

Sorununuzun çözümü sanırım şu şekilde olacaktır. Franklin'e geçip bulabildiğiniz çok klasik olmayan, kapı sayısı sanırım fark etmiyordu bir araba bulun bir yerden, onu tercihen sanayi bölgesinde gizli insanlardan uzak bir bölgeye park edin. Bunu yaptıktan sonra arabadan inmeden Telefonu açın ve Michael'ı seçin. Orada "Get away car" ile bir seçenek çıkacak onu seçeceksiniz. Olmaz ise başka bir yer veya araba ile deneyebilirsiniz.

Franklinle bir arabaya binin eğer o mark geteaway locationa uygunsa sağ veya sol üstte yazar. Sonra gizli bir yere saklayın arabayı aramayı deneyin olmazsa başka yere saklayın.

Michael ile Flight School'daki eğitimleri bitirip Trevora geçmeyi denediniz mi ben öyle çözmüştüm sorunu.

Eee olsa ne olur yapmak zorunda değil. Yapmadan bitirebilirsin oyunu.
Ben yapmak zorunda diye bişey demedim dikkatli okuyun. Bende de aynı sorun vardı böyle çözdüm yazdım. Ayrıca gördüğünüz yer Flight School.

Dosya Ekleri

• 15904106542672880753801003873619.jpg
    15904106542672880753801003873619.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 55
Ben yapmak zorunda diye bir şey demedim dikkatli okuyun. Bende de aynı sorun vardı böyle çözdüm yazdım. Ayrıca gördüğünüz yer Flight School.

İyi de çözmeniz imkansızki? Oyunda bunu yapmak zorunlu değil. Hangi görev için zorunluda çözdünüz açıklayabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı