GTA V var ama Epic Games yükle diyor

Emprialyx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşıma hard diskimi vermiştim GTA V atması için. Attı fakat Epic Games üzerinden doğrulamaya çalışıyorum yapamıyorum. İndirmeyi başlatıyorum fakat hard diskte yer olmadığı için başlatmıyor indirmeyi. Ne yaparak doğrulayabilirim?
Fotoğrafı ekledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 79
Böyle uyarı versede yükleme başlamış gözüküyor, kapatın bu pencereyi, yüklemeyi başlattığınız dizine GTAV dosyasını atın, tekrar devam et deyin, dosyalar doğrulanacaktır.

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşıma hard diskimi vermiştim GTA V atması için. Attı fakat Epic Games üzerinden doğrulamaya çalışıyorum yapamıyorum. İndirmeyi başlatıyorum fakat hard diskte yer olmadığı için başlatmıyor indirmeyi. Ne yaparak doğrulayabilirim?
Fotoğrafı ekledim.

Doğrulama için indirme işlemini başlatın. GTA 5'i nereye kurmaya başladıysa yüklü olan GTA 5'i oraya aktarın.

Böyle uyarı versede yükleme başlamış gözüküyor, kapatın bu pencereyi, yüklemeyi başlattığınız dizine GTAV dosyasını atın, tekrar devam et deyin, dosyalar doğrulanacaktır.
Hocam dosyaları doğrulamıyor şu an ve indirme başlatılmış gözükmüyor.
Doğrulama için indirme işlemini başlatın. GTA 5'i nereye kurmaya başladıysa yüklü olan GTA 5'i oraya aktarın.
Hocam farkettiyseniz yukarda başlattığımı söylüyorum fakat hard diskte yer olmadığı için başlamıyor.

Erpic Games'ten GTA'yı başlat 5 saniye sonra durdur. Epic Games'in GTA'yı indirdiği yere git ve hard diskinden GTA'yı kopyala. Kopyaladığın dosyaları Epic Games'in dosyasının içindeki GTA'ya kopyala sonra doğrula olacaktır. C-program files-Epic Games-GTAV

Geri
Yukarı