GTA V Windows tuşu takılı kalıyor

mr_hidir

Hectopat
GTA oynarken Windows tuşu takılı kalıyor. Klavyemi değiştirmeyi düşünüyordum klavyem bozuldu zannedip. Öne aldım klavye alma işini başta olmadı lakin şimdi yine olmaya başladı. Windows tuşu takılı kalıyor bu olay yaşandığında r ye basıyorum çalıştırı açıyor, a ya basıyorum yan panel açılıyor. Bilgisayara da restart atmadan çözemiyorum sadece de GTA'da oluyor bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA oynarken Windows tuşu takılı kalıyor. Klavyemi değiştirmeyi düşünüyordum klavyem bozuldu zannedip. Öne aldım klavye alma işini başta olmadı lakin şimdi yine olmaya başladı. Windows tuşu takılı kalıyor bu olay yaşandığında r ye basıyorum çalıştırı açıyor, a ya basıyorum yan panel açılıyor. Bilgisayara da restart atmadan çözemiyorum sadece de GTA'da oluyor bu sorun.

Bende de aynı şey oluyor bazen Windows tuşuna bas 9-10 defa ondan sonra Windows tuşu+Tab yap ekran seçme yeri gelmişse düzelmiştir gelmemişse oturumu kapat bir daha aç düzeliyor o anlık.

Klavye yazılımı varsa kapatmayı dener misin? Bende de oldu yakın zamanda hatta 2 gün önce sanırım. Logitech G yazılımını kapattım ve düzeldi.
ya klavyenin yazılımı var ama ben zaten kullanmıyoruk ki zaten yazılımlık bir şey de yok sadece ışığın yönünü vs ayarlıyorsun klavye de corsair k55
Hocam benim klavye 9 yıllık Casper’ın kalitesiz ama sağlam ofis klavyesi ama takılı kaldı dün biraz zaman geçti ve düzeldi
benim arkdaşımda da olmaya başlamıştı sonrasında daha da sık tekrarlanıyor olay
Bende de aynı şey oluyor bazen Windows tuşuna bas 9-10 defa ondan sonra Windows tuşu+Tab yap ekran seçme yeri gelmişse düzelmiştir gelmemişse oturumu kapat bir daha aç düzeliyor o anlık.
ya zaten windows tuşu takılı kalıyor r ye basınca çalıştır'ı açıyor a ya basonca bildirim merkezi'ni açıyor tab'a basınca ekran seçme kısmı açıiıyor vb.

Anladım ama bende yazılımı sadece ışık için kullanıyordum. Benim sorunum böyle çözüldü sonra kendiliğinden geçti. Belki sende de böyle çözülür diye çözüm sunuyorum uygulamak sana kalmış.

Anladım ama bende yazılımı sadece ışık için kullanıyordum. Benim sorunum böyle çözüldü sonra kendiliğinden geçti. Belki sende de böyle çözülür diye çözüm sunuyorum uygulamak sana kalmış.
yok ben zaten kullanmıyorum yazılım gereksiz de çok da pişmanım bu arada buradan bu mesajları okuyup da corsair k55 almayı düşünen varsa almasın mekanık alsın üstüne biraz daha ekleyerek

Sorun klavyeden felan değil, aynı sorunu ben de yaşıyorum, oyun sabit diske çok kötü yük bindiriyor bilgisayar saçmalamaya başlıyor. Bir ara benim Windows komple kafayı yedi reset atmaktan başka çarem yoktu, görev çubuğu felan hiçbiri işlev görmüyordu ama alt+tab geçişi yapabiliyordum.

Geri
Yukarı