GTA V yollar kayboluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. Knight_37

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm hocam. Geçenlerde Epic Games'den ücretsiz aldığım GTA V'i indirdim, soygun kısmını geçtim, Franklin ile arabayı aldık, tam gidiyordum; yollar, binalar, arabalar yok oldu.
Oyunda kasma gibi bir sorun da yoktu.
Birkaç video izledim, yaptığım çözümler oyunu acayip kasmasına sebep oldu, ben de sildim ama oyunu indirmek tam 1 günümü aldı. Çözümü var mı? Lütfen yardımcı olun. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM.
500 MB ekran kartı.
2 GHz.

Bu sistem için oyunu açıyor olması bile iyi bir gelişme pek bir beklentiniz olmasın. Yine de bu belki işe yarayabilir.
Oyun klasörüne gidin: Örneğin, e: \ Games \ steamapps \ ortak \ GTA V. Oradaki commandline.txt dosyasının yedeğini alın ve bunları yazın.
-disablehyperthreading
-HDR
-Noquattransform
-adapter
-İgnoredifferentvideocard

framequeuelimit 0 veya -framequeuelimit 1'i kullanın ve sizin için en iyi olanı görün.

Öncelikle selamünaleyküm hocam. Geçenlerde Epic Games'den ücretsiz aldığım GTA V'i indirdim, soygun kısmını geçtim, Franklin ile arabayı aldık, tam gidiyordum; yollar, binalar, arabalar yok oldu.
Oyunda kasma gibi bir sorun da yoktu.
Birkaç video izledim, yaptığım çözümler oyunu acayip kasmasına sebep oldu, ben de sildim ama oyunu indirmek tam 1 günümü aldı. Çözümü var mı? Lütfen yardımcı olun. İyi günler.

Aleyküm selam,Texture Glitch Fix (Kaplama Sorunu Çözümü) sorununu çözecektir.

Görev yöneticisi, ayrıntılar ve GTAV.exe bulup benzeşmeden CPU 0 okunu kaldırın ve önceliği yüksek seçin.

Hocam onu yaptığım zaman kasma başladı zaten videolardada o gösteriliyordu onu denedim ama sağ ol.

Sağ olun hocam tekrar indirdiğimde denerim.

HDD mi var? GTA IV de aynı sorun vardı.

2 tane disk var ben galiba Windows'un kurulu olmadığı diske kurmuştum.

Ayarlardan V-Sync'yi "half" yapın.

Onu da denerim hocam sağ olun.

Sisteminiz nedir? Görüş mesafesi ayarından olabilir veya commandline dosyası ile düzeltilebilir belki.

4 GB RAM
500 MB ekran kartı.
2 GHz.

Yeni konular

Geri
Yukarı