GTA V yollar kayboluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. Knight_37

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm hocam. Geçenlerde Epic Games'den ücretsiz aldığım GTA V'i indirdim, soygun kısmını geçtim, Franklin ile arabayı aldık, tam gidiyordum; yollar, binalar, arabalar yok oldu.
Oyunda kasma gibi bir sorun da yoktu.
Birkaç video izledim, yaptığım çözümler oyunu acayip kasmasına sebep oldu, ben de sildim ama oyunu indirmek tam 1 günümü aldı. Çözümü var mı? Lütfen yardımcı olun. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM.
500 MB ekran kartı.
2 GHz.

Bu sistem için oyunu açıyor olması bile iyi bir gelişme pek bir beklentiniz olmasın. Yine de bu belki işe yarayabilir.
Oyun klasörüne gidin: Örneğin, e: \ Games \ steamapps \ ortak \ GTA V. Oradaki commandline.txt dosyasının yedeğini alın ve bunları yazın.
-disablehyperthreading
-HDR
-Noquattransform
-adapter
-İgnoredifferentvideocard

framequeuelimit 0 veya -framequeuelimit 1'i kullanın ve sizin için en iyi olanı görün.

Bu sistem için oyunu açıyor olması bile iyi bir gelişme pek bir beklentiniz olmasın. Yine de bu belki işe yarayabilir.
Oyun klasörüne gidin: Örneğin, e: \ Games \ steamapps \ ortak \ GTA V.
-disablehyperthreading
-HDR
-Noquattransform
-adapter
-İgnoredifferentvideocard

framequeuelimit 0 veya -framequeuelimit 1'i kullanın ve sizin için en iyi olanı görün.

Hocam şimdi sınav dönemindeyim şu LGS atlatalım tekrar Epic Games'ten tekrar indireceğim çözüm öneren herkese teşekkür ederim iyi günler.
Arkadaş az değil yani 105 GB canımı aldı indirene kadar.

Hocam şimdi sınav dönemindeyim şu LGS atlatalım tekrar Epic Games'ten tekrar indireceğim çözüm öneren herkese teşekkür ederim iyi günler.
Arkadaş az değil yani 105 GB canımı aldı indirene kadar.

Bir dahakine oyun dosyalarına harici dosya karıştırırken orijinal dosyanın yedeğini almayı öğretmiştir umarım bu olay sana :D. Ne zaman istersen yazarsın görünce dönüş yaparız.

Bir dahakine oyun dosyalarına harici dosya karıştırırken orijinal dosyanın yedeğini almayı öğretmiştir umarım bu olay sana :D. Ne zaman istersen yazarsın görünce dönüş yaparız.

Ben sadece oyuna Türkçe yama yaptım onun dışında bir şey kurmadım.:) ama sağ olun Discord(ya da benzeri sohbet uygulaması) kullanıyor musunuz?
Acaba Epic'ten mi sorun çıktı dedim korsan denedim onda da aynı sorunu yaşadım zaten sildim korsan kullanmıyorum.
İndirmem az önce bitti aynı sorun devam ediyordu(format atmıştım PC'ye) ama Epic Games'dan indirdi ve dosya konumunda commandline dosyası yoktu bende kendim oluşturup attım ve yine bu konuda paylaşılan bir siteden dosya indirdim onu atıp deneyeceğim başka çözüm yolları var mı eğer sorun çözülmezse bana yardım edebilir misiniz yoksa oyunun sileceğim.
Hocam tekrar indirdim oyunu PC'ye format attıktan sonra oyunu açtım Epic Games'dan indirdiğim için Save dosyhlarıma hemen ulaştım ama aynı sorun devam ediyordu ben commandline dosyasını dosya konumunda bulamadım bende yukarıda arkadaşın anlattığı gibi yapıp bir commandline dosyası oluşturdum ve konuma attım tekrar giremedim saat geç olduğu için ve bir yöntem daha olan yine yukarıda belirtilen bir siteden dosya indirip onu da attım ama dediğim gibi bakma fırsatım olmadı eğer çözülmezse ne yapmalıyım.

Dipnot: Türkçe yama kuruludur sadece.

Son düzenleme:

radyoyu kapalı oyna belki düzelir olmazsa Görev Yöneticisi'nden benzeşmeyi ayarla deyip ilk seçeneği kapalı hale getirip ve sonrasında öncelik ayarla deyip yükseği seçili hale getirip otomatik kayıtı kapatıp dene kanka umarım sorunun çözülür

Geri
Yukarı