Çözüldü GTA VC görev açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Terkradan merahabalar, dünkü konuyu açtıktan sonra bayağı bir ilerleme kaydettim sonra phillin bütün görevlerini yaptım ama halen haritada phill işareti var ona gittiğim de ise görev bulunmuyor dondurma görevini bile yaptım ama halen olmuyor ne konak görevi açılıyor ne de phillin bu bug olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum kulüpte görev yok.

Striptiz klübündeki görev şöyle; ilk başladığın şehirdeki striptiz klübü, bak Malibu ile karıştırma, oradan bir odaya giriyorsun ve o dansın bitmesini bekliyorsun. Ardından telefon çalıyor ve görev tamamlanıyor. YouTube'dan detaylı videosunu da izliyebilirsin.
Hangi yan görevleri yaptın?

Bazı görevler gereksizmiş. Yapman gereken görevler: Araba galerisi, taksi durağı, dondurmacı, matbaa. Diğerlerini yapmana gerek yoktu. Yani Araba galerisini tamamlaman gerekiyor.

Terkradan merahabalar, dünkü konuyu açtıktan sonra bayağı bir ilerleme kaydettim sonra phillin bütün görevlerini yaptım ama halen haritada phill işareti var ona gittiğim de ise görev bulunmuyor dondurma görevini bile yaptım ama halen olmuyor ne konak görevi açılıyor ne de phillin bu bug olabilir mi?

Philin bütün görevlerini yaptıysan orada silahlar var onları gösteriyor orada.

Evet gösteriyor.

Araba galerisi taksi mi oluyor yoksa başka bir yer mi?

Arkadaşım araba galerisi görevini yapmana gerek yok. Yan görev onlar philin oradaki işaret ise silah olduğunu gösteriyor orada yapman gereken görevler: Film stüdyosu tekne striptiz klübü malibu kulübü vs. striptiz klübü görevini yaptın mı?

Dostum kulüpte görev yok.

Striptiz klübündeki görev şöyle; ilk başladığın şehirdeki striptiz klübü, bak Malibu ile karıştırma, oradan bir odaya giriyorsun ve o dansın bitmesini bekliyorsun. Ardından telefon çalıyor ve görev tamamlanıyor. YouTube'dan detaylı videosunu da izliyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tamamdır dostum ben beklememiştim bekliyeyim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı