Çözüldü GTA V'de banlanınca karakter sıfırlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XANTAREScN

Picopat
Yer
Ankara-Yeni Doğan
Merhabalar, ben tatile gitmiştim. Geçen ay ban yedim. Hile vs. değil, kuzen Cheat Engine ile yapmış ben evde yokken. Ban yedim ve öğrendim ki ban kalkınca karakter değişiyor ve para sıfırlanıyormuş. Bu doğru mu? Bilenler yazarsa sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biraz araştırdım. "Tüm ilerlemeniz, tüm karakterleriniz ve tüm envanteriniz sıfırlanır" Tüm envantere para giriyor mu emin değilim ama muhtemelen o da girer. Yoksa ben basarım 3T parayı, ban kalkınca kral gibi yaşarım.
Sadece RDO'da da ban yemiş olur mu, onu merak ediyorum.
Merhabalar, ben tatile gitmiştim. Geçen ay ban yedim. Hile vs. değil, kuzen Cheat Engine ile yapmış ben evde yokken. Ban yedim ve öğrendim ki ban kalkınca karakter değişiyor ve para sıfırlanıyormuş. Bu doğru mu? Bilenler yazarsa sevinirim :)
Sıfırlanır.
Anladım hocam sağ olun cevap yazdıgınız için ben şu anda PC'yi kapatıp kuzeni dövmeye gidiyorum.
Yapma yahu, bir hata yapmış çocuk. Çok saçma.

Biraz araştırdım. "Tüm ilerlemeniz, tüm karakterleriniz ve tüm envanteriniz sıfırlanır" Tüm envantere para giriyor mu emin değilim ama muhtemelen o da girer. Yoksa ben basarım 3T parayı, ban kalkınca kral gibi yaşarım.
Sadece RDO'da da ban yemiş olur mu, onu merak ediyorum.

Çözüm
Dövülür mü hocam, ne katkısı vardı gerçek hayatta sana? Değer mi bir insanın canını yakmaya, üzmeye ağlatmaya onu? Bu soruların cevabını bulursanız yapacağınızı sanmıyorum.

Hocam sinir hastası oldum ben bunların yüzünden geçen sene monitörü kırdı bir şey demedim şimdi de hesap gitti inş para kalır. Kalırsa bütün parayı GTA 5'e yeni başlayanlara atacağım.

Screenshot_20210614-111744_Opera.jpg

Bahsettiğim yazı.
Bu şekilde bir mail geliyormuş. Belki ban çeşidine göre ceza değişiyordur. Mailinizi kontrol eder misiniz?

Geri
Yukarı