Çözüldü GTA V'de Menyoo açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s3k4rya

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Menyoo açamıyorum F8 basıyorum açılmıyor. Diğer bütün tuşları denedim tık yok. En güncel sürümleri yükledim, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözüldü, teşekkür ederim.🙂
Script Hook V + Native Trainer Bunu yükleyin ve bir daha deneyin, büyük ihtimalle olacaktır.
Merhaba hocam tekrardan, güncel olarak daha iyisi var mı acaba biliyor musunuz? Araba ararken tek tek bakmaktan gözlerim ağrıyor :D Araç ismini yazılsa arama kısmına böyle bi script var mıdır bildiğin?
@Thomas Musk
Merhaba hocam tekrardan, güncel olarak daha iyisi var mı acaba biliyor musunuz? Araba ararken tek tek bakmaktan gözlerim ağrıyor :D Araç ismini yazılsa arama kısmına böyle bi script var mıdır bildiğin?

Son düzenleme:
Sorun çözüldü, teşekkür ederim.🙂

@Thomas Musk
Hayır hocam, öyle bir script görmedim, ama olabilir araştırmak gerek.

Geri
Yukarı