Çözüldü GTA V'de VRAM boyutu iki katı olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

elementaly

Hectopat
GTA 5 oynamak istedi canım. Yeni bilgisayarımı bakıma gönderdim. Eski bilgisayarımda GTA 5 indirilmiş durumdaydı. Oynayayım dedim. 3 hafta boyunca oynadım. Bugün öğlen 13:40 gibi girdim oyuna. Ayarlara girdim. VRAM kısmı 1024 olması lazımken 2021 yazıyordu. Ne oldu? Yardım edebilecek var mı?

Bir de oyun kasmazken kasar oldu.

Ekran kartı: 1 GB AMD Radeon.
RAM: 4 GB.
İşlemci 3.30 GHz.
Oyun içinde VRAM = 888/1024 kasmıyor ama bugün dediğim gibi VRAM kısmı 2021MB fakat 888MB'de kasmazken kasıyor ve oynanmıyor fareyi bile çeviremiyorum.
Teşekkürler Technopat Teşekkürler.

Çözüm
İgnore Suggested Limits'i kapat.
FXAA ve MSAA kapat.
Advanced Settings ayarlarının hepsini kapat.
Frame Scale'i kapat.
ya da Frame Scale'i bir kere artırırsan daha rahatlayacaktır, ölçeklendirme düşecektir.

İşe yaramadı.
Arkadaşlar merhabalar, sorunum düzeldi şükür. Burada cevap bulamadım fakat farklı forumları ve buradaki GTA V VRAM ile ilgili şeyleri izleyerek cevabını buldum. Teşekkür ederim Recep Baltaş abi.
FXAA ve MSAA kapat.
Frame Scale'i kapat.
Yada Frame Scale'i bir kere artırırsan daha rahatlayacaktır ,ölçeklendirme düşecektir.

FXAA ve MSAA kapat.
Frame Scale'i kapat.
ya da Frame Scale'i bir kere artırırsan daha rahatlayacaktır, ölçeklendirme düşecektir.

İşe yaramadı.
Arkadaşlar merhabalar, sorunum düzeldi şükür. Burada cevap bulamadım fakat farklı forumları ve buradaki GTA V VRAM ile ilgili şeyleri izleyerek cevabını buldum. Teşekkür ederim Recep Baltaş abi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı