GTA V'e Open IV'den yüklenen mod nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Windows 10

PunPun

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA 5'e şu modu yüklemiştim Bass Dragon's Euphoria Ragdoll Overhaul (OIV). İçinde pedlere tek atınca öldüren bir mod vardı yani health modu ama artık sıkıldım ve o modu silmek istiyorum ama bir türlü uninstallını bulamadım. Yedeklemeyi de unuttum ve bu sadece Open IV programı ile yükleniyordu. Dosyanın yolunu buldum ve silmeye çalışdım ancak o zaman da oyun kapanıyor çünkü önceki dosyanın üstüne yazmış. Yardımcı olabalir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklerden "mods"'u seçmedin mi?
Eğer öyle seçtiysen, mods klasörünü, eğer modu tamamen kaldırmak istiyorsan sil.
Ama modu devre dışı bırakmak istiyorsan adını "mod" yap. Hala sıkıntı varsa, OpenIV üzerinden ASIManager'e gel ve oradaki 3 şeyi sil. Hala sıkıntı varsa, Dosya doğrulaması yap.

Modu nasıl kurduğunuza bağlı.
2 farklı kurulumu var birini mods klasörünün ismini değiştirerek kurtulabilirsiniz diğerinden ise kurtulmanız pek mümkün değil değiştirdiğiniz dosyanın orijinalini bulmanız gerek yani imkansız gibi bir şey çoğu mod 1.şekilde kurulabiliyor ama eğer ki küçük kanallardan aldıysanız modu 2.şekilde kurulma ihtimali de var.

Son düzenleme:
Mod klasörüne kurdum ve korsan Epic Games'de var ama modu silmeyi unutup ban yerim diye ona kurmuyorum. :D
Ve sadece o modu devre dışı bırakmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı