GTA V'i yükleyip sildikten sonra kapladığı alan kadar yer açılmadı

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
GTA V oyununda banımın kalkıp kalkmadığını anlamak için yükledim, aha baktım kalkmamış, ben de sildim. Önceden 170 GB boş alan vardı, şimdi 139 GB. Halbuki her şeyini kaldırdım, en küçük dosyasına kadar kaldırdım, oyunun Uninstaller'ının silmediği dosyaları elimle kaldırdım ama böyle olunca şaşırıyor insan. PuReRa ile taradım yer açılmadı, CCleaner ile taradım yer açılmadı, nedir bu arkadaş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal ise kaldırma işlemini yüklediğiniz başlatıcı (Steam, Epic, vs) ile yapmalısınız. Denetim masası'ndan ya da klasörden elle sildiyseniz, başlatıcı ayırdığı alanı tutuyor ya da tekrar dosyaları doğruluyor/yüklüyor olabilir. Steam'de şimdiye dek böyle bir hata ile karşılaşmadım ama Epic'te böyle bir sorun duymuştum...

Dostum bende de ayni sorun var Steam'den silmeme rağmen devam ediyor ne yapabilirim virüs vs yok.

Dostum bende de ayni sorun var Steam'den silmeme rağmen devam ediyor ne yapabilirim virüs vs yok.
Steam'de şimdiye dek böyle bir sorunla karşılaşmadım ama olmayacak diye de bir şey yok tabi... Yine de, aklıma gelen ilk senaryo bilgisayarınızda birden fazla istemcinin kurulu olması (Steam + Epic ya da Ubisoft Connect gibi). Steam hesabınızdaki bir oyun, farklı bir hesabınız üzerinden de o oyunun kendi istemcisine bağlıysa ve her iki istemci de bilgisayarınızda yüklüyse bu sorun yaşanabilir. Zira, bahsedilen bu sorun uzun süredir Epic'de mevcut. Örneğin bir arkadaşım daha geçen hafta bu sorunu yaşadı: Epic üzerinden aldığı Odyssey'i D'ye kurduğunda, Ubisoft bunu algılamıyor ve C'ye bir kez daha kuruyor! Yani Epic Games'in istemcisinde bir yetki ya da haberleşme vs sorunu var...

Steam'de şimdiye dek böyle bir sorunla karşılaşmadım ama olmayacak diye de bir şey yok tabii... Yine de, aklıma gelen ilk senaryo bilgisayarınızda birden fazla istemcinin kurulu olması (Steam + Epic'ya da Ubisoft Connect gibi). Steam hesabınızdaki bir oyun, farklı bir hesabınız üzerinden de o oyunun kendi istemcisine bağlıysa ve her iki istemci de bilgisayarınızda yüklüyse bu sorun yaşanabilir. Zira, bahsedilen bu sorun uzun süredir Epic'de mevcut. Örneğin bir arkadaşım daha geçen hafta bu sorunu yaşadı: Epic üzerinden aldığı Odyssey'i D'ye kurduğunda, Ubisoft bunu algılamıyor ve C'ye bir kez daha kuruyor! Yani Epic Games'in istemcisinde bir yetki ya da haberleşme vs sorunu var...

Ben halletim Steam'ı sildim.

Geri
Yukarı