Çözüldü GTA Vice City açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Oyun orijinal Steam'dan indirilme, resimde olduğu gibi oyuna New Game diyorum ve orda takılıyor ilerlemiyor çözüm nedir bilen var mı?
İnternetin %90'ı denetim masasından Direct Play'i açın demiş ama o bende zaten açık yine de takılıyor.
(Windows 10 Pro 64 bit)

Dosya Ekleri

• GTA_ Vice City 2.05.2021 15_11_49.png
    GTA_ Vice City 2.05.2021 15_11_49.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 355
Çözüm
Ayarlardan frame limiter açar mısınız? Bir de uyumluluktan olabilir uyumluluğu Windows Vista yapın.
Sorun evet Frame Limiter ile alakalıymış onu açınca düzeldi. Şimdi ise farklı bir sorunum var :D Bu oyunun mouse kontrolleri şu anda berbat bunu düzelten bir yama filan var mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır olay mouse'un çalışmaması değil, mouse çalışıyor. Ama hassasiyeti ne kadar düşersem de düşüreyim vertical ve horizontal hassasiyet birbirine uymuyor biri çok yavaş biri çok hızlı, umarım anlatabilmişimdir.

Bu sorun ekran kartıyla alakalı. GTX 1070 kullanırken aynı sizin gibi bu durumu yaşıyordum. Oyunu silmiştim denemediğim yöntem kalmamıştı.
Ekran kartını sattıktan sonra geçici olarak GT 710 kullandım. Çatır çatır oynadım ve bitirdim. :)

Arkadaşım neden herkes çatır çuturda indirip çatur çıtırda oynuyor bir arkadaş gördüm her konu açımında oyunu yüklüyor girebiliyor boş boş konu açıyor sonrada çatur çıtırda girdim bitirdim deyip kendini çözüm işaretliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı