GTA Vice City düşük sistem grafik modu önerisi

İşletim sistemi
Windows 10

FHDJM

Centipat
Daha fazla  
GTA VC'nin grafiklerini hiç sevmiyorum ondan dolayı bana sistemime uygun renkli ve grafik modu önerebilir misiniz?

CORE2T7300.
Radeon HD 2600.
Windows 10.
SSD.
2 GB RAM.

Ortalıkta zaten düşük sistemli grafik modu yok, neredeyse hepsi normal sistemler için. 2 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorsunuz, modu kursanız bile bu sıkıntı çıkarır bence. GTA San Andreas da silent patch kurunca grafikler Ultra'ya kadar, kenar yumuşatma 8X e kadar çıkıyordu, bir deneyin bakalım GTA Vice City'de olacak mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz daha rahat oynamanız için: Mem Reduct

peki
Ortalıkta zaten düşük sistemli grafik modu yok, neredeyse hepsi normal sistemler için. 2 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorsunuz, modu kursanız bile bu sıkıntı çıkarır bence. GTA San Andreas da silent patch kurunca grafikler Ultra'ya kadar, kenar yumuşatma 8X e kadar çıkıyordu, bir deneyin bakalım GTA Vice City'de olacak mı?

Biraz daha rahat oynamanız için: Mem Reduct
bir deneyim

GTA VC'nin grafiklerini hiç sevmiyorum ondan dolayı bana sistemime uygun renkli ve grafik modu önerebilir misiniz?

Core2T7300.
Radeon HD 2600.
Windows 10.
SSD.
2 GB RAM.

Sisteminiz fazlasıyla kötüyken grafik modu kullanmanızı önermem. Windows 10 da önermem. O sisteme Windows 7 veya Linux Mint öneririm. Win8.1 kaldırır mı emin değilim. Ayrıca düşük sistem için grafik modu yok. Çoğu orta ve üst düzey sistemler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı