GTA Vice City ''Ekran sinyalini 1366x768 60Hz ayarlayın'' hatası

samiblc

Decapat
Daha fazla  
GTA Vice City girerken bu hatayı alıyorum ve giremiyorum. Çözümü nedir? (bu hatayı C. S. 1.6, Half-Life gibi eski oyunlarda alıyorum ve bir ara monitör ile kasa arasındaki kabloyu değiştirmiştim onunla alakalı olabilir mi? Çünkü önceden girebiliyordum bu oyunlara)

GTA Vice City girerken bu hatayı alıyorum ve giremiyorum. Çözümü nedir? (bu hatayı C. S. 1.6, Half-Life gibi eski oyunlarda alıyorum ve bir ara monitör ile kasa arasındaki kabloyu değiştirmiştim onunla alakalı olabilir mi? Çünkü önceden girebiliyordum bu oyunlar

GTA Vice City girerken bu hatayı alıyorum ve giremiyorum. Çözümü nedir? (bu hatayı C. S. 1.6, Half-Life gibi eski oyunlarda alıyorum ve bir ara monitör ile kasa arasındaki kabloyu değiştirmiştim onunla alakalı olabilir mi? Çünkü önceden girebiliyordum bu oyunlara)

Not: Ekran çözünürlüğüm zaten 1366x768
Ekran çözünürlüğünüz ne ? Birde sanırım monitör veriyor o hatayı monitör kaynaklı ise bir ayarı olabilir monitörde. Video çekme imkanınız var mı ?
1366x768 zaten çözünürlüğüm.
Ekran çözünürlüğünüz ne ? Birde sanırım monitör veriyor o hatayı monitör kaynaklı ise bir ayarı olabilir monitörde. Video çekme imkanınız var mı ?
hocam bulamadınız mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı