GTA Vice City godfather mod yapsam indirilir mi?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
GTA Vice City başdan aşağı ayarlayıp Türkçe godfather oyununa çevirmek istiyorum. Karakterler, arabalar, silahlar her şey dahil. Klassik arabalar falan. Sizce ilgi görür mü? İndirilir mi?

Hocam olsun kendim için yaparım paylaşırım aynı zamanda öğrenmiş olurum. İndiren olursa ne mutlu bana ilk defa yapacağım biraz heyecanlıyım.

Bir şeyler öğrenmek, kendinizi geliştirmek veya hobi amacıyla yapacaksanız kesinlikle yapın. Hem vaktinizi eğlenerek geçirirsiniz hem de kendinize bir şeyler katmış olursunuz, San Andreas modları yapan azımsanmayacak büyüklükte bir kesim hala yaşıyor.

Ama indirme veya bağış falan için yapacaksanız uzak durun. Boşa vakit kaybı olur, ölü oyun çünkü. GMod tarzı eski ama hala yaşayan oyunlarda olsa yine yapabilirdiniz ama Vice City, olmaz.

Ya yok hocam bedava forumdakilere verecekdim bağış falan istemiyorum. Öylesine hem eğlence hem zaman geçsin hem de kendimi geliştirip arkadaşlara bedava dağıtmayı düşünüyordum forumdaki. Puanlamalarını falan nasıl olmuş iyi mi kötümü anket yapmak için hocam.

Ya yok hocam bedava forumdakilere verecekdim bağış falan istemiyorum. Öylesine hem eğlence hem zaman geçsin hem de kendimi geliştirip arkadaşlara bedava dağıtmayı düşünüyordum forumdaki. Puanlamalarını falan nasıl olmuş iyi mi kötümü anket yapmak için hocam.
Çok iyi olur. Ayriyetten mod sitelerinde de yayınlayabilirsiniz, böylece indirip inceleme imkanı olan daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Moddb ve gtainside gibi sitelerde hala aktif kullanıcılar mevcut.

@Ellie Williams
Eyvallah hocam öyle yapacağım. Hadi hayırlısı inşallah.
Düzenleme:

Hocam karar aldım godfather gibi yabancı filmi yapmak yerine kendi ana Vatan'ım Azerbaycan'ın verdiği yeni şehit polad heşimov anısına bir GTA düzenlemeye karar verdim. Umarım başarabilirim.

Son düzenleme:
GTA Vice City başdan aşağı ayarlayıp Türkçe godfather oyununa çevirmek istiyorum. Karakterler, arabalar, silahlar her şey dahil. Klassik arabalar falan. Sizce ilgi görür mü? İndirilir mi?
görür tabiki yapabilirsin
@Ellie Williams
Eyvallah hocam öyle yapacağım. Hadi hayırlısı inşallah.
Düzenleme:

Hocam karar aldım godfather gibi yabancı filmi yapmak yerine kendi ana Vatan'ım Azerbaycan'ın verdiği yeni şehit polad heşimov anısına bir GTA düzenlemeye karar verdim. Umarım başarabilirim.
ne zaman yaparsın çok meraklıyım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı