GTA Vice City mouse tıklamıyor

Talha Cepci

Hectopat
Steam'den GTA Vice City almıştım geçenlerde fakat oyunu indirip girdiğimde mouse tıklamıyor sadece enter tuşu ile oyuna giriyorum ve karakter hareket etmiyor YouTube'dan araştırmıştım DLL uzantılı bir dosya koymuşlar biraz araştırdığımda tek bir DLL dosyası indirmemeliymişiz indirsem ne gibi sorunlar olur veya bu sorunu nasıl çözebilirim?

Steam'den GTA Vice City almıştım geçenlerde fakat oyunu indirip girdiğimde mouse tıklamıyor sadece enter tuşu ile oyuna giriyorum ve karakter hareket etmiyor YouTube'dan araştırmıştım DLL uzantılı bir dosya koymuşlar biraz araştırdığımda tek bir DLL dosyası indirmemeliymişiz indirsem ne gibi sorunlar olur veya bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bu mesajı gördüğüm iyi oldu bendede öyle bir sorun oldu hocam durun atiyim dll dosyasını

Biraz saçma bir çözüm olacak ama, bazı durumlarda oyundayken sürekli ESC tuşuna basıp çekince birkaç tıklamadan sonra düzeliyor.

Hocam aynısını bende yaşamıştım DLL dosyası ile %100 çözüm sağlıyorsunuz. ESC ile de çözüm sağlıyorsunuz ama kısa vadeli sürekli maouse tıklama sorunu ile uğraşırsınız. DLL indirip bu dertten kurtulun.

Geri
Yukarı