GTA Vice City Multiplayer Keşfedilmemiş Hazine

Kutadgu Yabgu

Zeptopat
Katılım
6 Aralık 2022
Mesajlar
4
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Bilmeyen çok kişi olduğu için konu açmayı uygun gördüm. SA:MP ve MTA gibi modlar daha aktif olarak bilinmesine rağmen VCMP(Vice City Multiplayer) modu unutulmuş bir hazine gibi. Az sayıda oyuncu olmasına rağmen aktif bir Türk sunucusu var. En güzel tarafı her bilgisayar sorunsuz açıyor yani acaba bilgisayarım açar mı falan diye dert edeceğiniz bir durum yok. Hatta sunucularda GTA 5 karakter-araba modları var ona rağmen eski bilgisayarlarda bile sıfır kasma gözlemledim.

Örnek VCMP sunucusu:
GTA Vice City kurulumu, VCMP modu kurulumu kapsamında isteyenlere yardımcı olabilirim. Bu konuya yazabilirler ya da Discord'dan ekleyebilirler. (DC: Yabgu#4519)

Nasıl VCMP oynayabilirim?
Gayet basit, önce oyuna sahip olmanız gerek. Oyunu kurduktan sonra görüntü ayarını mutlaka yapın yoksa düşük çözünürlükte açılabiliyor(640x480 gibi) sonra aşağıdaki linkten VCMP Online modunu indiriyorsunuz. Sonra isminizi ayarlayıp istediğiniz sunuculara girebiliyorsunuz. Sıkıntı yaşarsanız yardımcı olurum.
unknown (9).png
unknown (9).png Türk sunucusu öneririm çok iyi ortamı var. Bu modun en güzel tarafı unutulmuş, ölmüş bir oyunu bambaşka bir hale çevirmesi. Arkadaşlarınızla birlikte birçok şey yapabiliyorsunuz.
 
Yukarı