GTA Vice City Remaster vs Orijinal Versiyon Karşılaştırmam

Merhabalar, Vice City'nin yeri bende ayrı olduğu için onu ayrı bir merak ediyordum. Gördüğüm kadarıyla içlerinde en iyi gözüken de onun Remaster'i olmuş. Öyle ki gözüme GTA V'den bile güzel geliyor yansımalar, ambians, ışıklar, ağaçlar ve renkler. Tam hayal ettiğim gibi olmuş ancak fizikler ve animasyonlar sıkıntılı. Görsellik olarak taş gibi olsa da diğer açılardan pek iyi değil.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vice City klasik şarkılarından Cutting Crew'in ünlü parçası I Just Died In Your Arms Tonight ile nostaljik bir teknik analiz videosu hazırladım. Burada grafiksel ve teknik gelişmeleri göstermek için çeşitli kıyaslamalar yaptım. İyi seyirler!
Mod kurunca daha güzel oluyor. Hem grafikler hem fizikler hem animasyonlar...

Tommy ve Claude'ye yüzme getirmek çok mu zor?

Köpekbalıklarından korktuğu için yüzemiyor. :D

Oyunu deneyeceğim kötü gözükse de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu görünce sadece grafik eklemişler gibi gelmişti ama indirip bakmamla durumun daha da vahim olduğunu gördüm. Çoğunlukla aynı kodu yazmak şeklinde tekrardan yapmışlar gibi. Hiç oynanacak halde değil. Yarım saat oynamam yetti. Birkaç kurukafa, para çantası, Cheat Engine ile ev alma, otele gitme, 1-2 soygun gibi şeyler yaptım.
Avery'nin mekanındaki para çantasını alırken düştüm. Daha doğrusu aldıktan sonra geri dönmeye çalışırken düştüm. Tekrar çıkmadım ama rahatça orada dönülemiyor bile.
Araç kullanımı çok kötü.
Ben mi beceremedim bilmiyorum ama duraklatma menüsünde hile giremedim. Dolusuyla boş şey ekledikleri için oyun içinde hile yazarken bir şeyler değişip duruyor.

Geri
Yukarı