GTA Vice City vs GTA San Andreas

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
Hayatımda tek bitirebildiğim GTA oyunu 4. oyun. Diğerlerinde bir süre sonra sıkılıp yarıda bıraktım ama bu yaz iki oyundan birini bitireceğim. Görevleri en az kanser eden oyun hangisi? Duyduğum kadarıyla San Andreas'da bayağı zorlayan uçak görevleri varmış.

İki oyunda da ekrana yumruk attıracak kanserlikler var. En büyüğü de checkpoint olmaması. Definitive sürümünü oynayacaksan ki bence oynama onda checkpoint var. (San Andreas'te) Bence Vice City oyna. Daha kısa, kanser eden görev sayısı daha az, Malibu klübü de var. GTA SA çok uzun oyun. Kafayı yiyebilirsin. Hafiften başla bence.

Hayatımda tek bitirebildiğim GTA oyunu 4. oyun. Diğerlerinde bir süre sonra sıkılıp yarıda bıraktım ama bu yaz iki oyundan birini bitireceğim. Görevleri en az kanser eden oyun hangisi? Duyduğum kadarıyla San Andreas'da bayağı zorlayan uçak görevleri varmış.

Hocam bence GTA San Andreas hikaye bakımından falan çok güzel bir oyun. Benim oyum GTA SA tarafına

Gta San Andreas derim ben. İki oyununda kanser edici görevleri var.

Kolaylık açısından bakacak olursak San Andreas daha uygun olur senin için. O çok lafı edilen uçak görevleri falan rahatça geçilebiliyor. Onu boş ver, Vice City'deki bir neslin kabusu olmuş helikopter görevi bile tuşları bildiğin zaman çatır çatır geçiliyor. Gerisi tamamen senin becerine kalmış. Kolsuz değilsen her türlü üstesinden gelirsin. O dönemlerde yetersiz İngilizce ve yetersiz oyun becerisi yüzünden ben dahil pek çok insan zorlanmıştı. 2022 yılında tek elinle geçersin.

GTA SA hikayesi uçuk ama isterseniz deneyin derim. Ben 20den fazla kez bitirdim oyunu hâlâ oynayacak oyunum kalmadığında girip bitirdiğim bir oyundur. Hiç sıkılmam.

Geri
Yukarı