GTA Vice City vs GTA San Andreas

Hayatımda tek bitirebildiğim GTA oyunu 4. oyun. Diğerlerinde bir süre sonra sıkılıp yarıda bıraktım ama bu yaz iki oyundan birini bitireceğim. Görevleri en az kanser eden oyun hangisi? Duyduğum kadarıyla San Andreas'da bayağı zorlayan uçak görevleri varmış.

GTA Vice City aşırı kanser hocam.

GTA denilemeyecek ilk GTA oyunlarını saymazsak GTA III hariç tüm oyunları bitirdim ve bitirirken aşırı zevk aldım cidden çok iyi bir seri.
Soruna gelecek olursak;

GTA San Andreas > GTA Vice City (öznel)

Kücüklüğümden yeri ayrı bizi bambaşka bir boyuta taşıdığı için anılaaar deyip GTA vc diyorum görev hikaye bana kalırsa şu açıdan daha iyi yan karakterleri daha çok sevdirebildi GTA SA'ya göre.

Hayatımda tek bitirebildiğim GTA oyunu 4. oyun. Diğerlerinde bir süre sonra sıkılıp yarıda bıraktım ama bu yaz iki oyundan birini bitireceğim. Görevleri en az kanser eden oyun hangisi? Duyduğum kadarıyla San Andreas'da bayağı zorlayan uçak görevleri varmış.
GTA serilerinde belki de Checkpoint sistemi en kanser oyun GTA 4 emin olabilirsin. Bu konu hakkında konu bile açtım. Yarım saat görev yapıyorsun pat başarısız olduğunda seni yarım saat önceki görev başına atıyor. Bunun yüzünden az daha monitörü kırıyordum. Hayatımda oyunsuz kalacağımı bilsem GTA 4'ün görevini tekrardan oynamam. En kolayı da GTA 5

GTA SA oyunu bence daha kolay gibi. Bir tık daha yeni olduğu için alışık olduğumuz mekanikler. Ama GTA 5'te direk skip var o güzel bir özellik diğer oyunlarda yok bildiğim kadarıyla.

Vice City'nin görevleri daha az zor ama ben San Andreas'ı seçerdim. Ama elbette oyunda da bir yerden sonra görevlerden bayıp açık dünyaya dalacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı