GTX 1050 ani FPS düşmesi

sokullu

Hectopat
Daha fazla  
Daha dün 120 FPS aldığım CS:GO'dan şimdi 10FPS bile alamıyorum. Bilgisayarı da daha dün temizlettim(termal macunlar fan temizliği falan)
Bir anda FPS neden bu denli düştü neyi yanlış yaptım anlayamadım.

i5 7.nesil
GTX 1050 4 GB
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünüz ile alakalı olabilir.Sürücü güncelleyin.Yada kasayı temizlettiğiniz kişi bir şeyleri ya yanlış taktı yada yapamadı.

oyuna girer girmez 10 fps alıyorum.Nedenini anlayamdım kafayı yiyorum.Soranlar için dxdiag

bu arada ısınma sorunu yok

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,5 KB · Görüntüleme: 29
  • sss.PNG
    sss.PNG
    18,1 KB · Görüntüleme: 37
oyuna girer girmez 10 fps alıyorum.Nedenini anlayamdım kafayı yiyorum.Soranlar için dxdiag

bu arada ısınma sorunu yok

Isınma sorunu olmadığından eminsen DDU ile erkran kartı sürücünüsü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

Hocam temiz bir format atın ve tüm sürücüleri el ile yükleyin ve performans ayarlarını yapın.Özellikle son sürüm ekran kartı sürücüsünü yükleyin.Sorun çözülür.

Hocam temiz bir format atın ve tüm sürücüleri el ile yükleyin ve performans ayarlarını yapın.Özellikle son sürüm ekran kartı sürücüsünü yükleyin.Sorun çözülür.
formatı daha dün attım.Yine atmak istesem bi ton para.Drivlerları da her şeyide yeni kurdum.Bi virüs taraması yapacağım.Tavsiyelerin için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı