GTX 1050 Casper notebook yeşil piksel

GaMeMonsTer55

Femtopat
Daha fazla  
selam Arkadaşlar iki sene öncd aldığım Casper Nirvana NB C900 bilgisyarımla ilgili bir sorunum var hemen anlatayım. Bu sene ağustos ayında tamire gitti hdssi bzoulmuş dediler yeni hdd takıp ssd de eklediler yavş açılan pc hızlandı. Ama pc de şu an oyun oynarken nadir de olsa laptopun üst kısmında, oyun oynarken yeşil pikselli çizgiler çıkıyor oynadığım iki oyunda oluyor ve çok nadir. VALORANT ve Withcer 3. Donanım özelliklerini de bırakayım . YARDIM Ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler
GTX 1050 2 GB
8 GB RAM
I7 7700
1TB HDD
256 GB SSD
NOT: bigisyarın fanları titriyor ve çok ısınıyor pc
NOt 2: laptop paneli 60 hz

HDMI ile bağlar mısın harici ekrana, orada da sorun varsa GPU/sürücü kaynaklı olabilir, yoksa yüksek ihtimalle ekranda bir hata var.

Oyun bilgisayarı mı diye merak etmiştim siz bu olayı ben de yaşadım dediniz anlatabilir misiniz müsaitseniz benziyor mu tam olarak diye. Bu arada işe yararsa çözüm vreceğim merak etmeyin.

Resim, video vs açarken ekranım gidip geliyordu, beyaz oluyordu. Şarjdan çekince veya takınca düzeliyordu.

Olabilir ama bilgisayar monitörü daha doğru olur gibi. TV'ler bazen kafalarına göre işleyip ölçekleyebiliBn

Ben de monitör yok ama alternatif var mıdır bir de menteşleri çok gevşek acaba panel zarar görmüş olabilir mi çünkü bir arkadaşımın PC sinin üstüne kardeşi düşmüş ve bende de o tarz bir şey var demişti sizce olabilir mi?

Ben de monitör yok ama alternatif var mıdır bir de menteşleri çok gevşek acaba panel zarar görmüş olabilir mi çünkü bir arkadaşımın PC sinin üstüne kardeşi düşmüş ve bende de o tarz bir şey var demişti sizce olabilir mi?
Bir fikrim yok o konuda.

Geri
Yukarı