GTX 1050 Ekran karıncalanıyor

DeLiYuReK01

Hectopat
Merhabalar, Bannerlord oynarken bugün başıma sık sık geldi. Durum şu; oyunu oynuyorum, o yağma senin bu yağma benim takılıyorum, birliklere, envanter veya yolda karşılaştığım birine selam verirken yükleme ekranı geliyor tam o yükleme ekranına girerken çok kısa, bir saniye var yada yok karıncalanma oluyor. Oyunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum, Bannerlord harici sistem yoran bir oyun da oynamıyorum. Notebook kullanıcısıyım, GTX 1050 İ5 7300HQ 8GB RAM şeklinde bir sistemim var. Karıncalanma sorunu ilk kez bugün gerçekleşti. Böyle morumsu renkte bir karıncalanma, arada yeşil renkler de var.

Bende de GTX 1050 ve senin sisteminden iyi bir sistemim var aynı zamanda notebook kullanıcısıyım senin gibi ve, karıncalanma değil de ekranda çok fazla kırılma yaşıyorum özellikle Bannerlord'da.

Anladım. Hava ısındı ya muhtemelen ondan oluyor galiba. Afterburner'da CPU 97 dereceyi gördü, anlık FPS düşüyor birde undervolt araştırıyorum şimdi. Fanlar temiz, termal macun yeniledik o kadar cihaz hala bana mısın demiyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı