GTX 1050 Fortnite'de 30 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Profesör01

Hectopat
Benim i7 7700 işlemcim ve GTX 1050 4 GB ekran kartım var ama Fortnite'de 30 FPS alıyorum GPU CPU kullanımlarına baktım ikisi de %100'de ve sadece Fortnite'de oluyor. Sorunu nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs taraması yaptın mı? Sürücülerin güncel mi? (Son iki sürücü Fortnite için) RAM kapasitesi ve kanal sayısı ne kadar? Ayarlardan v-Sync açtın mı? FPS kısıtladın mı? %100 kullanımda iken sadece Fortnite mı kullanıyor yoksa başka programlar da mı var? Grafik ayarları ne kadar? Bunları yanıtlarsan sevinirim.

McAfee ile virüs taraması yaptım ardından sürücülerim güncel RAM'im 16 GB kanal sayısını nereden öğrenebilirim %100 kullanımda sadece fortine kullanıyor grafik ayarlarım orta v-Sync kapalı FPS kısıtlaması yok.
Sistemini tamamen yazar mısın? Fortnite oynamadığım için ne var bilmem ama ayarları kurcala olmaması gereken bir ayar yapmissindir belki. Oyun HDD'ye kuruluysa ondan olabilir. RAM tek kanal ise ondan olabilir. Virüs bulaşmış ise sistemini o yavaşlatıyor olabilir. Her şey olabilir.

i7 7700HQ 2.80GHz Turbo ile 3.40 16 GB RAM GTX 1050 4 GB marka Casper Excalibur G850

7700-B1G0P​

McAfee ile virüs taraması yaptım ardından sürücülerim güncel RAM'im 16 GB kanal sayısını nereden öğrenebilirim %100 kullanımda sadece fortine kullanıyor grafik ayarlarım orta v-Sync kapalı FPS kısıtlaması yok.
Kaspersky en iyi tarama yapar, CPU-Z indirip memory bölümünden single ve ya dual channel yazar ordan ram kaç kanal olduğuna bakabilirsin. Fortnite bende de aşırı fazla kasıyor ayarları düşürmekten başka çare bulamadım,sonra oyun sıktı beni bende bıraktım.

Kaspersky en iyi tarama yapar, CPU-Z indirip Memory bölümünden Single veya Dual Channel yazar oradan RAM kaç kanal olduğuna bakabilirsin. Fortnite bende de aşırı fazla kasıyor ayarları düşürmekten başka çare bulamadım, sonra oyun sıktı beni bende bıraktım.

Güvenilir bir site atar mısınız CPU-Z için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir bir site atar mısınız CPU-Z için?

Söylemeyi unuttum aşırı OC varsa onu azaltın BIOS güncel değilse güncelleyin.

1603272299871.png

Yeni konular

Geri
Yukarı