GTX 1050 güncelleme sonrası PUBG'de 60 FPS veriyor

Epoch.7

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün GTX 1050 DDR5 3GB olan ekran kartımı güncelledim. Güncelleme sonrası oyun içinden FPS sınırsız da yapsam 60 FPS'yi geçmiyor. Çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün GTX 1050 DDR5 3GB olan ekran kartımı güncelledim. Güncelleme sonrası oyun içinden FPS sınırsız da yapsam 60 FPS'yi geçmiyor. Çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

NVIDIA 1050 -1060 gibi ekran kartlarını yeni driverlarında ekran kartını gücünü düşürüyor. Önerim daha önceki driverları kurmanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izler misin? Ara sıra böyle durumlar olabiliyor.

NVIDIA 1050 -1060 gibi ekran kartlarını yeni driverlarında ekran kartını gücünü düşürüyor. Önerim daha önceki driverları kurmanız.
Eski sürüme geçmek için denetim masasından driver kaldırmam yeterli mi olucak ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzliyorum hemen çok teşekkür ederim.

Aynısını yaptım lakin hala 60 fps de sabit. Baktım oyun ayarlarına da sınırsız gösteriyor. Eskiden 110 falan gördüğüm oluyordu genelde 70 lerde takılıyordu şuan 60 stabil.

Ya performans şuan umrumda değil sabit fps olması bazen anlık drop giriyor çıldırıyorum. 59 a düştü mü bile acayip fark ediyor.
Ekran Görüntüsü (286).png

Tamamdır yaptım. Teşekkürler hpinize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı