GTX 1050 ile mining yapmak

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
GTX 1050 2 GB ekran kartım var bundan sadece UBIQ mining edebiliyorum artık, 1.55 dag boyutu var ama Windows 10 500 MB'sini kullanıyor. Windows 7'ye geçtim, hard don vb sıkıntılar yaşıyorum. Sizce ne yaparım? Mining OS'ları denedim onlar HDD'yi formatlıyor :D Galiba son çare Ubuntu kurmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemişliğim var ama bir şey kazandırmadığı için vazgeçmiştim ne yazık ki. Arkadaşlar yurtta yaşarken çok güçç çeken güçlü kartlarla yapıyorlardı elektrik bedava olduğu için. :D.

İşlemcim ayda tahmini olarak 17 TL kazandırıyor monero olarak bende ubiq tercih ettim dag file az diye zaten 50 cent flan ubiq kar eediyorsun garanti

Aklımda çılgın bir fikirvar güçlü DC motor ya da matkap kullanıp dinomoya bagladıktan sorna rig e baglamak :) çok zekiyim.
Bu arada konu açik sorunum devam ediyor.

İşlemcim ayda tahmini olarak 17 TL kazandırıyor monero olarak bende ubiq tercih ettim dag file az diye zaten 50 cent flan ubiq kar eediyorsun garanti

Aklımda çılgın bir fikirvar güçlü DC motor ya da matkap kullanıp dinomoya bagladıktan sorna rig e baglamak :) çok zekiyim.
Bu arada konu açik sorunum devam ediyor.
USB'ye Mining OS kurmayı deneyin. USB üzerinden 3-4 ay Win 10 kullanmışlığım var.
Bu arada ekleyeyim mining için minimum 6 GB RAM ggerekiyor. BTC mi yoksa ETH mi istiyodu bilmiyorum ama sanırım hepsi için şart. Aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı