GTX 1050 overclock sorunu

MICHAEL [CBL]

Decapat
Daha fazla  
MSI 1050 Gaming 2 GB ekran kartı kullanıcısıyım. MSI Gaming App üzerinden ekran kartımın 1366 MHz ile çalıştığını gözlemleyebiliyorum ardından MSI Afterburner ile programın üzerinden overclock yapıyorum bu durumda ise karşıma çıkan tabloda MHz 200-800 arası geziniyor. FiveM oynarken drop yiyorum Alt+Tab ile baktığımda 800MHz gibi şaka rakamları görüyorum. Sonra kendime şu soruyu sordum "acaba oyunu o an kullanmadığı için kısıyor mu?" Çünkü eskiden 1366'da takılıyken bunda boşta 200'e düşüyor ve oynadığını gözlemleyebiliyorum o zaman telefondan da MSI Gaming App'i açayım canlı şekilde kontrol edeyim dedim orada da manzaram değişmedi. Oysa ki Afterburner üzerinden test yaptığımda gayet başarılı sonuçlar almış ve MHz1900-2000 arasına çıkartmayı başarmış aynı zamanda ısıyı güzel bir seviyede dengede tutmuştum. Şimdi benim siz değerli insanlardan beklediğim yardım şudur. Ben nasıl MHz'yi min. 1800 gibi rakamlarda sabit tutabilirim ki FiveM'den oynarken drop yemeyeyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim hepinize iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı