GTX 1050 + R3 2200G her oyunda FPS düşmesi

PSU yeterli değil. Değiştirip dene sonucu paylaşmayı unutma. Aynı sorunu yaşayan kişilerin önünü açarsın.
Değiştirmek benim için çok kolay olmayacak para işin içine girince malum :) 200TL'ye yakın bir param var bir 200TL daha elde edersem kaliteli bir PSU alırım ve test ederek sizlerle paylaşırım. Herkese teşekkür ederim.
Güç kaynağını taktım dostlarım 3 - 5 arası fps düşüşü hariç hiçbir şey kalmadı o da zaten her bilgisayarda olan bir şey.
Arkadaşlar yeni güç kaynağını taktığımı ve düzeldiğini belirtmiştim ama biraz daha oynayınca düzelmediğini anladım güç kaynağı gerçekten güzel çıktı sessiz ve görevini güzel yapıyor. Ama FPS düşüşü düzelmedi hala aynı duruyor düşüşler ayrıca SSD'ye bugün test yaparken bir şey farkettim sizlerle paylaşayım dedim. Yazma testini yaparken 5000ms'leri görüyorum normal midir?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı