GTX 1050 SA-MP düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam biraz klişe olacak ama...

Birde MTA olsaydı, FPS düşüşleri normal derdim. MTA'da cidden düşüyor.
MTA'da optimizasyon yok, bir ara oynamıştım.

Discord'dan dolayı drop yiyebilirim.
Virüs taraması yapıldı, temiz.
Işlemciye güncelleme geldi, yapılacak.
Yüksek performansta.
Ekran kartı ayarları yapılı.
Kontrol edilecek.
Harddisk taraması nedir?
Temizlik 0.
System Ninja ile gereksiz dosya temizliyorum.
İşletim sistemi güncel.

MTA'da optimizasyon yok, bir ara oynamıştım.

Discord'dan dolayı drop yiyebilirim.
Virüs taraması yapıldı, temiz.
Işlemciye güncelleme geldi, yapılacak.
Yüksek performansta.
Ekran kartı ayarları yapılı.
Kontrol edilecek.
Harddisk taraması nedir?
Temizlik 0.
System Ninja ile gereksiz dosya temizliyorum.
İşletim sistemi güncel.
Hocam eğer HDD kullanıyorsanız HDDScan ile HDD'nizde Badsector var mı onu öğrenebiliyorsunuz. Dış temizlik kesinlikle önemli performansı farkettiriyor ve PC ömrünü uzatabiliyor. Güncellemeler tam olsun. Discord'tan çok büyük drop yiyeceğinizi zannetmiyorum.

Eski çoğu oyunda GPU'ya güç verdikçe FPS artar. Max Payne'den tut CS 1.6 dahil tüm oyunlarda denedim.

Konu sahibi denesin, bakalım ayarları değiştirince iki katı FPS alıyor mu görelim. Ama ben sana yine engeli basıyorum bilesin, tavrını beğenmedim. Benden tekrar cevap almayacaksın.

Sıcaklığa nereden bakacağım?

MSI Afterburner ile sıcaklıkları ve işlemci-gpu kullanımı/hızını anlık takip edebilirsiniz. Kuzeniniz farklı bir sürümden oynuyorsa oyunu sizde aynı sürümü indirin. San Andreas eski bir oyun, versiyonlar arası performans farkı olabilir.

Bende AMD sistemimde GTA:SA oynarken iyi performans alamıyordum, daha sonra Intel sistemimden farklı bir sürüm kullandığımı fark ettim. Ayrıca Windows 7 uyumluluk modunu deneyebilirsiniz. Windows 10 ile arası çok iyi bir oyun değil.

MSI Afterburner ile sıcaklıkları ve işlemci-gpu kullanımı/hızını anlık takip edebilirsiniz. Kuzeniniz farklı bir sürümden oynuyorsa oyunu sizde aynı sürümü indirin. San Andreas eski bir oyun, versiyonlar arası performans farkı olabilir.
1.0 harici sürümler SA-MP'da desteklenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı