GTX 1050 sistem, GTA 5'te 40 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

lwyener

Femtopat
Daha fazla  
Beyler inanamayacaksınız GTX 1050 4 GB, i7 7700H var ve GTA 5'de 40 FPS bile zor alıyorum. Aklım almıyor. Tüm ayarlar en düşükte. İzlediğim videolarda en düşükde 150-200 FPS'e kadar çıkması gerekiyor, benden başka bu kadar düşük FPS alan görmedim. Öneri ve yardım lütden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler inanamayacaksınız GTX 1050 4 GB, i7 7700h var ve GTA 5'de 40 FPS bile zor alıyorum. Aklım almıyor. Tüm ayarlar en düşükte. İzlediğim videolarda en düşükde 150-200 FPS'e kadar çıkması gerekiyor, benden başka bu kadar düşük FPS alan görmedim. Öneri ve yardım lütden.

Hocam gayet normal. Grafik düşünce FPS yükselmez böyle bir kartta düşer.

Sen grafikleri düşürünce oyun sistemi kullanmayı sınırlıyor. Haliyle de sistemin birazını kullandığı için de FPS düşüklükleri yaşıyorsun. Ayarları biraz yükseltip dene.

Hocam gayet normal. Grafik düşünce FPS yükselmez böyle bir kartta düşer.
Bu mobil cihazdaki bileşenler düşük ayarlarda darboğaz yapacak kadar güçlü değil, ayarlar düştükçe FPS artışı görmesi gerekiyor sonuç olarak arkadaşın. Frekans kısıtlaması gibi bir şeyle karşı karşıya kalmış olabilir, o yüzden oyun içi değerlere bakmak gerekiyor.

Bende de GTX1050 Ti 4 GB ve Ryzen 3 2300X var, GTA 5'de yüksek ayarlarda 40 50 FPS alabiliyorum Online'da. Hikaye modunda ise 60 70e kadar çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı