GTX 1050 sistemde Marvels Spider-Man 28 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Bladius

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
GTX1050 4GB
İşlemci
İ7 8750-H
Arkadaşlar, GTX 1050 4 GB ekran kartı, i7-8750H işlemci, 16 GB RAM'im var. Oyun en düşük ayarlarda 1080p'de FSR açık qualityde olmasına rağmen droplu falan oynuyorum. Aynı özellikte PC'lerin inceleme videolarına baktım adam ayarları falan yükseltip 40 FPS'lerde oynuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bahsettiğim video ->

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• sorun.png
    sorun.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 60
Arkadaşlar, GTX 1050 4 GB ekran kartı, i7-8750H işlemci, 16 GB RAM'im var. Oyun en düşük ayarlarda 1080P'de FSR açık qualityde olmasına rağmen droplu falan oynuyorum. Aynı özellikte PC'lerin inceleme videolarına baktım adam ayarları falan yükseltip 40 FPS'lerde oynuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bahsettiğim video ->

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözünürlükten kaynaklı olabilir mi ekran kartı kullanımı düşük.

Çözünürlükten değil de, grafik ayarlarından dolayı.
Her şeyi en düşüğe almak yerine bir tık daha yükseltmeyi deneyin, işe yarayacaktır.

Arkadaşlar, GTX 1050 4 GB ekran kartı, i7-8750H işlemci, 16 GB RAM'im var. Oyun en düşük ayarlarda 1080p'de FSR açık qualityde olmasına rağmen droplu falan oynuyorum. Aynı özellikte PC'lerin inceleme videolarına baktım adam ayarları falan yükseltip 40 FPS'lerde oynuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bahsettiğim video ->

Oyunu tam ekran yapmayı deneyin ve grafikleri biraz yükseltin ki yük işlemciden çok ekran kartına binsin.

Oyunu tam ekran yapmayı deneyin ve grafikleri biraz yükseltin ki yük işlemciden çok ekran kartına binsin.

Oyun zaten tam ekrandı fotoğraf çekemedim nedense böyle aldım o yüzden grafikleri artırdığım donuyor oyun 1 kere Very higt yaptım PC mavi ekran verdi yeniden başlattı başka çözüm yok mu?

çözünürlük 1920x1080

Yeni konular

Geri
Yukarı