GTX 1050 Ti alınır mı?

Hocam bak adamda 1650 Super 5500XT tercih etmeyi ister. Her şeye kendi gözünüzden yaklaşmayın yok 1000 TL daha koy bunu al falan biraz empati kurun arkadaşın bütçesi belli o kartlar ikinci elde 0'dan pahalı satılıyor. Allah Allah.

Oynayacağınız oyunlara bağlı. Güncel oyunlar oynayacaksanız rahat rahat oynayamayabilirsiniz. Benim gibi GTA 5, ETS2 vs. gibi oyunları oynayacaksanız alabilirsiniz. Karta kötü diyen arkadaşların güncel oyunlarda kullanılmak için alındığını düşündüğünü varsayıyorum.

Hangi oyunu mesela?
Oynatamıyor demek Low ayarda bile 30 FPS alamaması demek oluyor.

Ben Ryzen 3 1300X ile birlikte kullanıyorum Detroit Become Human'ı 30 FPS Ultra'da bitirdim ara sıra çok kötü FPS dropları oldu ama gözüm alıştı Low'la Ultra fazla değişmiyor Low'a alınca ekran kartı kullanımı azalıyor zaten 1680X1050 çözünürlükte oynadığımdan Low'da 30 FPS oynatır yeni nesil oyunları da zevk alınır mı aşikar

RDR2, CP 2077 gibi oyunları oynatır diye düşünüyordum. Testlerde de en azından RDR2 için iyi sonuçlar var gibi görmüştüm.
Dediğiniz oyunları oynatır ama yüksek ayarlarda oynatamaz. En azından RDR2 için düşük ayarlarda 60 FPS rahat götüreceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı