GTX 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
3500
Yere gömmek ile uzaktan yakından ilgisi yok... Kötü tepki bile almadın ne içtin sen😀

Yoo ben ne zaman bir şey desem olay çıkıyor. Bir kere 16x2 önerdim diye neredeyse asıcak duruma getirdi kendisini.

Var böyle manyaklar. Siz böyle tepki bende fıttırıyorum.

Yoo ben ne zaman bir şey desem olay çıkıyor. Bir kere 16x2 önerdim diye neredeyse asıcak duruma getirdi kendisini.

Var böyle manyaklar. Bende siz böyle tepki bence fıttırıyorum.

Olay çıkmadı aslında. Sadece tartışma ki bu normal bir şey. Seviyeli bir şekilde tartışma iyi bir şey sonuçta yardımı dokunuyor insanlara.

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok, 2 tane ekran kartı zaten alamam uğraştırır ve çift ekran kartı slotlu anakartlar zaten 1050 Ti fiyatını geçer ekran kartlarını katarsak, ben de zaten 1030 ekran kartı var onu satıp üstüne biraz ekleyip 1050 Ti almayı düşünüyorum 3500TL de sınırım var bu fiyata sizin önerebileceğiniz kart var mı?

Olay çıkmadı aslında. Sadece tartışma ki bu normal bir şey. Seviyeli bir şekilde tartışma iyi bir şey sonuçta yardımı dokunuyor insanlara.

Aslında ben CrossFire yapmayı düşünüyorum. 4 GB RX 550 var ama sürücü başlama sorunu var. Ama kart sağlam. Diyorum ki 2 GB RX 550 alsam bununla CrossFire yapılır mı acaba? Eğer yapılırsa alırım. Anakartı değiştirmeyi düşünüyorum zaten.

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok, 2 tane ekran kartı zaten alamam uğraştırır ve çift ekran kartı slotlu anakartlar zaten 1050 Ti fiyatını geçer ekran kartlarını katarsak, ben de zaten 1030 ekran kartı var onu satıp üstüne biraz ekleyip 1050 Ti almayı düşünüyorum 3500TL de sınırım var bu fiyata sizin önerebileceğiniz kart var mı?

3500 TL'ye zorlasan GTX 1060 bulabilirsin bence. Veya GTX 970. Daha 2 gün önce GTX 970'i 3100 TL'ye sattım.

3500 TL'ye zorlasan GTX 1060 bulabilirsin bence. Veya GTX 970. daha 2 gün önce GTX 970'i 3100 TL'ye sattım.

Zaten hemen almayacağım, piyasayı her gün kontrol edip uygun bulduğum an alacağım, zaten şu anda nakit param yok... Çaktırma abim alacakta onu bekliyorum xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı