GTX 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
3500
Fiyatını hak etmiyor. R9 270X bile neredeyse 1050 Ti gücünde ve ondan daha ucuz. Ben olsam değerlendirirdim. Bende var şu an 1080P'de beni üzen oyun olmadı.

God of War da takılma yapıyor :/ Keşke yapmasa.

God of War bende de özellikle Tyr'ın tapınağının olduğu o açık arazide takılmalar ve ağırlık yapıyor ona pek takılma. Oyun bazı donanımlarda kafasına göre takılıyor. Güncelleme alacağını ve PS portu olduğunu unutmamak lazım.

God of War bende de özellikle Tyr'ın tapınağının olduğu o açık arazide takılmalar ve ağırlık yapıyor ona pek takılma. Oyun bazı donanımlarda kafasına göre takılıyor. Güncelleme alacağını ve PS portu olduğunu unutmamak lazım.
Değil 2. Update Day 1 update ile dahi bu sorunlar düzeldi diyorlar. Ya daha almazsa da sistemimdense? Birde senin RAM'ın 8 den yüksekti ve işlemcin iyiydi galiba benim konumda konuşmuştuk hocam. Sandalla gezerken bende senden daha çok takılıyodur o yüzden bazen donuyo geç bile açılıyo yan göreve gitsem bazen çile oluyor yani. Oyunun başında bişey yok 1. 2. saatinde ilerlerinde takılma başlıyor FPS 0 a droplar başlıyor. Ne alakaysa illa 3-4 ay sonra toplatacaklar bana yeni PC 😁
Hocam büyük ihtimalle RAM kaynaklı, oyun 10 GB tüketiyor zaten, takılma olmama durumu düşük.
RAM kaynaklıysa 7 GB'yi geçmiyor ama bende onu anlamadım bu benim bilgisizliğimden mi bilgisayar sıkıştırıyor mu ki acaba kendi RAM'ine göre.

@Specialagent58 senin tek kanal RAM ise normaldir. Benim işlemcim güçlü sayılır ama tepesinde 6600 XT var yani onun yükü zaten ona yetiyor. Ben 1050 Ti'ın God of War performansında takılmalara rastlamadım, düşük FPS Allah'ın emri ona yapacak bir şey yok. FSR ile bir tık kurtarırsın kendini.

Ama akıcı performans ve FSR'den gelecek bonus FPS için işlemci ve RAM ideal olmalı. Tek kanal ile sıkıntı olur.

RAM kaynaklıysa 7 GB'yi geçmiyor ama bende onu anlamadım bu benim bilgisizliğimden mi bilgisayar sıkıştırıyor mu ki acaba kendi RAM'ine göre.
Evet 8 GB RAM varsa sıkıştırma yapar, ben PUBG oynarken ölüm maçında ekran kartım darboğaza uğruyordu, 16 GB RAM yapınca ekran kartı kendisini kullanmaya başladı, zaten oyun da normalde 9-10 civarı tüketiyor ortalama.

@Specialagent58 senin tek kanal RAM ise normaldir. Benim işlemcim güçlü sayılır ama tepesinde 6600 XT var yani onun yükü zaten ona yetiyor. Ben 1050 Ti'ın God of War performansında takılmalara rastlamadım, düşük FPS Allah'ın emri ona yapacak bir şey yok. FSR ile bir tık kurtarırsın kendini.

Ama akıcı performans ve FSR'den gelecek bonus FPS için işlemci ve RAM ideal olmalı. Tek kanal ile sıkıntı olur.
Hayır 2 tane 4 GB var :) Senin bilgisayar uçuyormuş zaten 6600 XT diyorsun. İki tane 4 GB takılı ama oyunun ayarlarından FSR ye alsamda aynı, neden o zaman acaba. Belki SSD yok diyedir. Parçalarda eski 10 yıllık. 1050 Ti yi denediğin sistem neydi?

Hayır 2 tane 4 GB var :) Senin bilgisayar uçuyormuş zaten 6600 XT diyorsun. İki tane 4 GB takılı ama oyunun ayarlarından FSR ye alsamda aynı, neden o zaman acaba. Belki SSD yok diyedir. Parçalarda eski 10 yıllık. 1050 Ti yi denediğin sistem neydi?

Denemedim, videolardan bakıyorum. Senin işlemcin neydi bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı