GTX 1050 Ti alınır mı?

Ben yine de 2.el RX 570-580 gibi kartlara bakın derim. GTX 1060'ı bile geçiyor yer yer RX 570. RX 580 daha da iyi 6500XT ile denk. Dediğiniz oyunları 1050 Ti'a nazaran çok daha iyi performansta oynatır.
2.el kartlar sorunlu olabilir,ömrü tükenmiş olabilir.Yani alsa bile rx580'ın tam performansını alamaz.

2000, 1700, 1500 gibi fiyatlar var fakat güven vermiyor sıkıntılı gibi geldi bana hocam nerden bileceksiniz ömrünün çoğunun kullanılmadığını, gönül ister tabi rx 570 580, fakat dediğim gibi hiç kimseye güven kalmadı bu dünyada.
Zaten 2.el piyasası öyle o kartların. Testlerini isteyip güzelse bakılabilir. 2.el RX 570 alınabilir mi gibi bir konu açarsanız hocalarım yardımcı olabilir. Performanstan çok güvenilirliği vs. önemliyse dediğiniz karta bakın o zaman. Yine de sizin tercihiniz hocam karışamam.

Zaten 2.el piyasası öyle o kartların. Testlerini isteyip güzelse bakılabilir. 2.el RX 570 alınabilir mi gibi bir konu açarsanız hocalarım yardımcı olabilir. Performanstan çok güvenilirliği vs. önemliyse dediğiniz karta bakın o zaman. Yine de sizin tercihiniz hocam karışamam.
Benim bir düşünmem lazım hocam, RX 580 gibi manyak güzel bir ekran kartını almak istiyorum araştırayım şimdi aslında sizde doğru söylüyorsunuz. Ama şöyle bir şey var; 6-7 ayda bir 2000 3000 tl vermekten ötürü tek seferde 8k veya 4k vererek işi halledebilirsiniz ama düşüneyim sizde çok mantıklı söylüyorsunuz.

Geri
Yukarı