GTX 1050 Ti bilgisayarı satıp Xbox Series S almak mantıklı mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gece gece biraz düşündüm Game Pass de almayı düşünüyorum aldığım zaman. 5500TL'ye almak mantıklı mıdır bu bilgisayarı satıp? Şimdiden teşekkürler.
  • ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB.
  • AMD ryrzen 3 2200G.
  • 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • ASUS Prime B450M-K anakart.

Kişisel bir şey. Şahsen ben her türlü bilgisayarı tercih ederdim.

Arkadaşlar gece gece biraz düşündüm Game Pass de almayı düşünüyorum aldığım zaman. 5500TL'ye almak mantıklı mıdır bu bilgisayarı satıp? Şimdiden teşekkürler.
  • ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB.
  • AMD ryrzen 3 2200G.
  • 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • ASUS Prime B450M-K anakart.
Hocam bu olay kişisel bir şeydir. Bize sormak ile bunu çözemezsiniz.
Şimdi siz bilgisayarda CS, VALORANT, LoL gibi oyunları oynuyorsanız konsolda bu tür oyunlara BYE diyebilirsiniz.
Yok ben hikayeli oyun oynuyorum veya bir araba yarışı ve futbol diyorsanız daha sabit FPS ile geçmen iyi olur. Game PAS alarak daha da iyi yapmış olursun.
Bilgisayarda her türlü işini yapabilirsin, internete girersin film izlersin ödev yaparsın çok şey yani.
Ama konsolun amacı tek oyun dostum. Bence biraz daha düşün :)
Hakkında hayırlısı 🙏

Konsola özel oyunlar da PC tarafına çıkmaya başlamışken hala konsol almanın pek mantıklı bir tarafını göremiyorum ben. Oyun oynayan için üyelik platformları, oyun sağlayıcıların verdiği ücretsiz oyunlar PC tarafında daha fazla. Kontrolcü imkanı da var. Konsol her türlü daha kısıtlayıcı. Yine de kişinin kendi keyfine kalmış bir durum.

Dostum şahsi düşüncem ve sana önerim bence sabret ve ikisi bir arada olsun gerçekten hata etmiş olursun git kendine bir tane oyun kolu al ve hayaline kavuşana kadar o bilgisayar senin için hem XBOX hem PC olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı