GTX 1050 Ti Cayır Cayır Yanıyor

Konuda çok tecrübem olmadığı için sıcaklığı yazmamışım kusuruma bakmayın😃. Afterburner ile ölçtüm 80-85 derece arası bir sıcaklık değeri alıyorum.

@Nicksizfury Ekran kartı 60 dereceye çıkmadan fanlar dönmez. Oyun içerisinde 85 derece sıcaklığa kadar sorun yok demektir.

Tekrar ediyorum; ekran kartı ve işlemcinin sıcaklığı elle ölçülmez.

Ya sıcaklığı boş verin. Ekran kartı yani bildiğiniz sanki böyle fanları yerinden fırlayacakmış gibi birden hızlanıyor. Bazen o kadar hızlanıyor ki PC'ye bir şey oluyor, kendi kendini kapatıyor falan. Bilmiyorum, garip bir PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda çok tecrübem olmadığı için sıcaklığı yazmamışım kusuruma bakmayın😃. Afterburner ile ölçtüm 80-85 derece arası bir sıcaklık değeri alıyorum.
Kaç saat oynadınız oyunu ve sadece GTA 5 de mi böyle bu durum.
ya sıcaklığı boşverin ekran kartı yani bildiğiniz sanki böyle fanları yerinden fırlayacakmış gibi birden hızlanıyor bazen o kadar hızlanıyorki pc ye bişey oluyor kendi kendini kapatıyor falan bilmiyorum garip bi pc
Kankam kendi sorununu çözmek istiyorsan forum aç.

Kaç saat oynadınız oyunu ve sadece GTA 5 de mi böyle bu durum.

Kankam kendi sorununu çözmek istiyorsan forum aç.
knka ben sormadımki zaten bende arkadaşa benimkide aynısı gibi oluyor yazdım birden diğerleri sağolsun yardım etmeye başladı sordular bende cevapladım

Geri
Yukarı