GTX 1050 Ti Cyberpunk 2077 performansı düşük

alituran

Centipat
Yer
İstanbul
GTX 1050 Ti, i7 4771, DDR3 8+4 sistem ile oyunda 10 FPS'i geçemiyorum. Sadece yere ya da boş bir tarafa bakınca 30 FPS aldığım oluyor. Optimize sorunlarını biliyorum ancak aynı kart ile olan inceleme videolarındamin 40 FPS ile şehirde rahat rahat gezilebiliyor. Denemediğim birkaç şey daha var ama sorunu çözeceğini sanmıyorum. Ayarlar her şey en düşükte ve 720p'nin bile altı çözünürlükte denedim. Sanırım çözünürlük değişse bile FPS'i etkilemiyordu.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Sisteminiz nedir? Kızgın sebebi nedir acaba? 3 tane parçanız sisteminiz değil. Ne videoları atmışsınız ne de sisteminizi.

dansemacabre

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Sivas/Erzurum
GTX 1050 Ti, i7 4771, DDR3 8+4 sistem ile oyunda 10 FPS'i geçemiyorum. Sadece yere ya da boş bir tarafa bakınca 30 FPS aldığım oluyor. Optimize sorunlarını biliyorum ancak aynı kart ile olan inceleme videolarındamin 40 FPS ile şehirde rahat rahat gezilebiliyor. Denemediğim birkaç şey daha var ama sorunu çözeceğini sanmıyorum. Ayarlar her şey en düşükte ve 720p'nin bile altı çözünürlükte denedim. Sanırım çözünürlük değişse bile FPS'i etkilemiyordu.
i7 8750H + 1050Ti ile düşük ayarlar 900P çözünürlükte 30-40 FPS arası oynuyorum. Sisteminizde bir uyumsuzluk problemi olabilir Afterburner değerlerinizi atın bakalım.

Evilmonster

Centipat
Baktığınız inceleme videosundaki tüm sistem özellikleri sizinkiyle uyuşmayabilir. Örneğin RAM'lerin DDR sürümü veya işlemci farklı olabilir. Yani videoda gösterilenden daha düşük FPS almanız mümkün.

Ayrıca, ekran kartı sürücülerinizi GeForce Experience ile güncelleyin.

Çok küçük bir ihtimal de olsa Cyberpunk işlemci ekran kartıyla çalışıyor olabilir, grafik ayarlarından yüksek performans seçili olmalı.

Ghost Of Batman

Picopat
bunu uygula

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.

Penetrator God

Decipat
Makaleler
3
Yer
Midland
Senin bir şey uygulama ihtiyacın yok. Her şeyi Low'a alıp 720P çekmen yeterli. Gene kasıyorsa o zaman sisteminle alakalı bir problem olması gerekiyor. Ayarların en düşükte 30 FPS üzeri alman gerekir en azından.

Ghost Of Batman

Picopat
Makaleler
4
Yer
Denizli,Bozkurt
RAM'lerin DDR3 olmasından kaynaklı olabilir belki. Optimizasyon zaten kötü RAM'ler de DDR3 olunca daha çok performans düşüşü olmuştur.
Afterburner ile istatistikleri gösteren bir video atmanız iyi olabilir. Sorun nerede belki çözebiliriz.

Ekran kartı değiştir. Sen ne ayarlarda oynuyorsun oyunları.
Arkadaş niye bu kadar düşük FPS alıyorum diye sormuş, sorununu çözmeye çalışıyoruz. Sen ekran kartı al diyorsun.
Bütçesini sen karşılayacaksın heralde.

Yukarı