GTX 1050 Ti LoL'de FPS 108'i geçmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Void0101

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston 3000 MHz 4x2 GB
Ekran kartı
MSI GTX 1050 Ti Gaming X
Anakart
MSI B350M Gaming Pro
İşlemci
AMD Ryzen 2200G
Merhaba, iyi günler. Ben yaklaşık 1 aydır 108 FPS alıyorum LoL'de sistemim kötü değil, eskiden çok yüksek ayarlarda 200 cıvarında FPS alan sistem LoL'de 108 FPS'den yukarı çıkmıyor ve sadece bu sorun LoL'de geçerli. Ticket atmama rağmen Riot hiçbir cevap vermedi. Bütün her şeyi denedim, V-Sync'i kapattım, FPS sabitlemeyi kapattım ancak yine değişmedi. Arada bir 100 FPS düşüp inanılmaz lag giriyor. Bu sorunu yaşamış veya çözümü bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi günler. Ben yaklaşık 1 aydır 108 FPS alıyorum LoL'de sistemim kötü değil, eskiden çok yüksek ayarlarda 200 cıvarında FPS alan sistem LoL'de 108 FPS'den yukarı çıkmıyor ve sadece bu sorun LoL'de geçerli. Ticket atmama rağmen Riot hiçbir cevap vermedi. Bütün her şeyi denedim, V-Sync'i kapattım, FPS sabitlemeyi kapattım ancak yine değişmedi. Arada bir 100 FPS düşüp inanılmaz lag giriyor. Bu sorunu yaşamış veya çözümü bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip baştan kurmayı denediniz mi hocam?

DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip baştan kurmayı denediniz mi hocam?
denemedim sadece lolde böyle bir sorun olduğu için ancak şunu söylememişim hemen söyliyim çözünürlük ayarını sıfırlayınca fps düzeliyor ancak alt tab atıp geri girdiğimde oyuna 108 fps ye tekrar sabitleniyor düzeltmek için tekrar çözünürlük ayarıyla oynaman gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı