GTX 1050 Ti R3 2200G sistem Bannerlord için yeterli mi?

Revntron

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar aşağıya yazdığım sistem Bannerlord'da bana gerekli ayarları yaptığımda sıkıntı çıkartır mı droplar kasmalar vs. olur mu bu sistemin benzerine sahip olan kişiler varsa oyunuda oynayan yardımcı olursanız sevinirim. (YouTube videoları biliyorum buradan oynayanlar varsa diye onlardan cevap almak daha iyi olur benim için)

+ GTX 1050 Ti.
+ Ryzen 3 2200G.
+ 8 GB 3200 MHz RAM.
+128 GB SSD.

Arkadaşlar merhabalar aşağıya yazdığım sistem Bannerlord'da bana gerekli ayarları yaptığımda sıkıntı çıkartır mı droplar kasmalar vs. olur mu bu sistemin benzerine sahip olan kişiler varsa oyunuda oynayan yardımcı olursanız sevinirim. (YouTube videoları biliyorum buradan oynayanlar varsa diye onlardan cevap almak daha iyi olur benim için)

+ GTX 1050 Ti.
+ Ryzen 3 2200G.
+ 8 GB 3200 MHz RAM.
+128 GB SSD.
Yeterli. 👍

Bellek ve işlemci konusunda zorlanabilirsiniz. Ani takılmalar olabilir (savaş sırasında). Onun dışında yeterlidir.
Çok mu takılır yoksa savaşın büyüklüğüne göre mi değişir ben izlediğim videolarda maksimum ordu kapasitesini 200'de bırakmak sistemi rahatlattığı söylendi donmalar olmuyormuş sanırsam satın aldığıma değsin istiyorum zevkli bir oyun deneyimi olur mu benim için?

Hocam ben RX 560 4 GB, R3 1200, 8 GB 2666MHz RAM ile yüksek ayarlarda takılmadan oynuyorum. Sen bu sistem ile çok rahat akıcı oynarsın yüksek grafiklerde. Ama muharebe büyüklüğünü fullersen kasabilir. Tavsiyem muharabe büyüklüğünü fulleyip medium ayarlarda oyna. Bir de umarım oyunu orijinal oynıcaksındır çünkü güncellemeler ile optimizasyon sorunu çözüldü korsan indirceksen eski versiyonlardan biri inebilir yani sıkıntı yaşayabilirsin.

Çok mu takılır yoksa savaşın büyüklüğüne göre mi değişir ben izlediğim videolarda maksimum ordu kapasitesini 200'de bırakmak sistemi rahatlattığı söylendi donmalar olmuyormuş sanırsam satın aldığıma değsin istiyorum zevkli bir oyun deneyimi olur mu benim için?
Savaşın yoğunluğuna göre değişir.

Geri
Yukarı