GTX 1050 Ti RDR2 performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar sistemim RDR2'yi yüksek ayarlarda kaç FPS alır sizce ekran kartım GTX MSI GTX 1050 Ti 4 GB Gaming X işlemcim R3 1300X anakartım ASUS Prime B450 M k RAM 8 GB 3000 MHz OC yok 1900X1080 monitörüm DP ile bağlanıyorum sizce yüksek kalitede oynayabilir miyim GTA 5'de MSAA 4X her şey açık 35 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim RDR2'yi yüksek ayarlarda kaç FPS alır sizce ekran kartım GTX MSI GTX 1050 Ti 4 GB Gaming X işlemcim R3 1300X anakartım ASUS Prime B450 M k RAM 8 GB 3000 MHz OC yok 1900X1080 monitörüm DP ile bağlanıyorum sizce yüksek kalitede oynayabilir miyim GTA 5'de MSAA 4X her şey açık 35 FPS alıyorum.
Düşük kalitede 30 FPS aralarında alırsın. Biraz zor o sistemle.

Hocam RX 5600 XT Ultra ayarlarda 60 FPS ancak alabiliyor. Buna göre hesap yapabilirsiniz.

Xbox one x grafik ayarlarları ile sanırım genelde 30 fps alınabiliyor. 25-29 fps'e düştüğü anlar da var o zaman akıcılık bozuluyor. Youtube'da bolca testi var izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox one x grafik ayarlarları ile sanırım genelde 30 fps alınabiliyor. 28-29 fps'e düştüğü anlar da var o zaman akıcılık bozuluyor. Youtube'da bolca testi var izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullanılan RAM ve İşlemciye de bakmak lazım. 16 GB RAM ve Ryzen 7 3700X kullanılmış. Hesaba bunları da katmak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı