GTX 1050 Ti sistem Cyberpunk 2077 için yetiyor mu?

Bugün oyundan atma sorununu çözdükten sonra tekrar oyuna başladım da night citydeyken 15-20 fps e kadar düştü oyun böyle bir oyunu o fpslerle bitirmek istemediğimden oynamayı kestim. Yani 1050ti yeterli değil...

Yorumlarınız için teşekkür ederim tekrardan, videoyu da izledim 1080P oynuyorum bende adam 25 29 FPS arası oynuyor video da, 720P 45-50 FPS arası oynuyor :). Ben 1080P de daha akıcı oynuyorum, ama gerekirse 900P yada 720P yaparım çünkü 720P yapınca 50 FPS kadar çıkıyor. Ama şuan iyi 1080P olarak devam edeyim bakalım :).

Ben bayağı bir inceledim sizin için en azından kendi sistemim ile kıyaslama yapmak için çok fazla araştırmalar yaptım, bence normal değil. Kimse yazmadığı için ben yardımcı olmak istedim ama, benim de böyle aman aman bilgim yok. Ama söylediğim gibi bence hocam normal değil, RAM aslında 12 GB falan yapsanız ya da işlemciyi yükseltebilme şansınız varsa. Yardımcı olabileceğim herhangi başka bir şey olursa yazmaktan lütfen çekinmeyin özel mesaj fonksiyonu varsa yazabilirsiniz de, elimden gelebilecek ne olursa yardımcı olmak isterim.

Teşekkürler hocam 2X 8 GB RAM'im var, yanlış yazmışım. 1, 04 güncelleme yaptım ve 2 saat boyunca orta ayarda ortalama 50 FPS civarı oynadım. Ertesi gün açtım ve yine 15'lere düştü. Oynayamadığım çok 2019-2018 hatta öncesi oyunları vardı listemde ve şimdi onları oynuyorum sorun yaşamadan. Sırf bu bug dolu hype oyunu için yükseltme yapmayı düşünmüyorum ki sorunu da çözeceğini düşünmüyorum. İşlemciden memnunum, belki seneye ilkin ekran kartını sonra işlemciyi değiştirebilirim o dönemki bütceme göre. Teşekkür ederim ilgin için.

Teşekkürler hocam 2X 8 GB RAM'im var, yanlış yazmışım. 1, 04 güncelleme yaptım ve 2 saat boyunca orta ayarda ortalama 50 FPS civarı oynadım. Ertesi gün açtım ve yine 15'lere düştü. Oynayamadığım çok 2019-2018 hatta öncesi oyunları vardı listemde ve şimdi onları oynuyorum sorun yaşamadan. Sırf bu bug dolu hype oyunu için yükseltme yapmayı düşünmüyorum ki sorunu da çözeceğini düşünmüyorum. İşlemciden memnunum, belki seneye ilkin ekran kartını sonra işlemciyi değiştirebilirim o dönemki bütceme göre. Teşekkür ederim ilgin için.

Bende teşekkür ederim, aynı sorunu nedense bende yaşadım. Önce ilk iki gün sorunsuz 25-35 FPS arası oynadım sorun yoktu, ertesi gün açtığım zaman aynı her şey ama bu sefer 15 14 FPS almaya başladım. Bende 1.04 güncelleme yapmıştım sonra oyunu komple sildim, tekrar yükledim bu seferde sorun tekrardan düzeldi ve 25-40 FPS almaya başladım bu sefer, öncesinde 40 FPS görmüyordum artık görüyorum ne değişti bilmiyorum her şey aynı sadece kaldırdım tekrar kurdum. Çok değişik sorunları var oyunun maalesef.

Bende teşekkür ederim, aynı sorunu nedense bende yaşadım. Önce ilk iki gün sorunsuz 25-35 FPS arası oynadım sorun yoktu, ertesi gün açtığım zaman aynı her şey ama bu sefer 15 14 FPS almaya başladım. Bende 1.04 güncelleme yapmıştım sonra oyunu komple sildim, tekrar yükledim bu seferde sorun tekrardan düzeldi ve 25-40 FPS almaya başladım bu sefer, öncesinde 40 FPS görmüyordum artık görüyorum ne değişti bilmiyorum her şey aynı sadece kaldırdım tekrar kurdum. Çok değişik sorunları var oyunun maalesef.

Update ile çözülebilir değil gibi ama bakalım. Acelem yok ama witcher'ın üstü değil oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gerçek mi acaba? İşlemcisi iyi ama ondan mı acaba
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu gerçek mi acaba, işlemcisi iyi gerçi ama ondan bu kadar fark eder mi? Yoksa 1.06 patch mi bu kadar farkettirdi?

Bu gerçek mi acaba, işlemcisi iyi gerçi ama ondan bu kadar fark eder mi? Yoksa 1.06 patch mi bu kadar farkettirdi?
Gerçekse eğer bravo iyi bir optimizasyon olmuş oyunun 1.04 yamasında night cityde fps sorunu yüzünden gezemiyordum.

Gerçekten farkettirdi adamın ayarları, 50-40 fps 1080p de :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı