GTX 1050 Ti sistem ETS 2'de FPS düşüşleri

İşletim sistemi
Windows 10

Querencia

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F
Kingston hyperx fury black (2x8)
MSI GAMING GTX 1050Ti 4GB
120 GB WD SSD
1 TB Toshiba HDD
Meslek
Otomotiv teknikeri
Merhaba, bundan 2 3 ay öncesine kadar ETS 2 oyununu en yüksek ayarlarda 90-100 FPS ile oynuyordum ve nadiren 80-85'e düşüyordu. Ama şimdi oyuna girince en düşük ayarda da 40-50 en yüksek ayarda da 40-50 FPS alıyorum. Sabit olarak da kalmıyor bu FPS. anlık olarak 10-20 FPS kadar düşüyor. Yok mu bir çözümü?

Ekran kartı: MSI Gaming GTX1050 Ti 4 GB.
İşlemci: Intel i3-9100F.
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8X2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni gel ayarlar geldi 1.38'den sonra. Sso'ydu sanırım yeni ayarın adı o bayağı FPS düşürüyor. Eğer multiplayer oynuyorsanız kalabalık şehirlerde FPS'in bu kadar düşmesi normal.

Oyuna yeni gel ayarlar geldi 1.38'den sonra. Sso'ydu sanırım yeni ayarın adı o bayağı FPS düşürüyor. Eğer multiplayer oynuyorsanız kalabalık şehirlerde FPS'in bu kadar düşmesi normal.

Online'de denemedim, teklide böyle.

Ayarlara bak ben o ekran kartı ile orta-yüksek 400 ölçekde 65-80FPS alırdım.

Ayarlarda bir değişiklik yapmadım. NVIDIA GeForce Experience programının önerdiği grafik ayarları kullanıyordum. 90-100 FPS alıyordum, ETS 2'yi güncelledikten sonra böyle olmaya başladı. Grafik ayarları aynı şekilde duruyor.

Ayarlarda bir değişiklik yapmadım. NVIDIA GeForce Experience programının önerdiği grafik ayarları kullanıyordum. 90-100 FPS alıyordum, ETS 2'yi güncelledikten sonra böyle olmaya başladı. Grafik ayarları aynı şekilde duruyor.

Grafik ayarlarından anti Aliasing'in orada s ile başlayan bir şey var onu kapatın.

Grafik ayarlarından anti Aliasing'in orada s ile başlayan bir şey var onu kapatın.

Sorun hala devam ediyor. 45-50 FPS arası oluyor ve ortalama 10 saniyede bir FPS 10-20'ye kadar düşüyor.

Geri
Yukarı