GTX 1050 Ti sistem ne kadar eder?

Eskiden sosyalda sistemler hakkında bilgisi iyi olanlar konuşur bilmeyenler dinler öğrenirdi. Hiç bir şey bilmeyen adamlar yorum yapıyor artık.

Kafasından fiyat uyduran zeki arkadaşlar için söylüyorum geçtiğimiz cuma 10K ya 6600XT li hazır sistem satılıyordu itopyada.

Son düzenleme:
Eskiden sosyalda sistemler hakkında bilgisi iyi olanlar konuşur bilmeyenler dinler öğrenirdi. Hiçbir şey bilmeyen adamlar yorum yapıyor artık.

10k diyen zeki arkadaşlar için söylüyorum geçtiğimiz cuma 10k ya 6600XTli hazır sistem satılıyordu İtopya'da.

Bana diyorsunuz sanırım şöyle diyeceğim ben hayatımda hiç böyle sistemler görmedim anca Windows 7 4 GB RAM ve Windows 7 2 GB RAM gördüm hocam o yüzden bu sistemler üstü hangi sistemi söylerseniz ben abartı bir fiyat söylerim ama dinler ve de öğrenirim lakin fikir de belirtirim çünkü piyasaya da bakıyorum arada bir kuru da hesapa katıyorum belki hatam budur ama yani 1 saat önce ki mesajdan bahsetmek doğru olmaz çünkü konu noktalandı daha 10 tane mesajım var onlarada bakın baktım bir şeyler de öğrenmeye çalıştım mesela burada 8 GB RAM 1TB HDD'nin beş para etmez olduğunu öğrendim.
Bana diyorsunuz sanırım şöyle diyeceğim ben hayatımda hiç böyle sistemler görmedim anca Windows 7 4 GB RAM ve Windows 7 2 GB RAM gördüm hocam o yüzden bu sistemler üstü hangi sistemi söylerseniz ben abartı bir fiyat söylerim ama dinler ve de öğrenirim lakin fikir de belirtirim çünkü piyasaya da bakıyorum arada bir kuru da hesapa katıyorum belki hatam budur ama yani 1 saat önce ki mesajdan bahsetmek doğru olmaz çünkü konu noktalandı daha 10 tane mesajım var onlarada bakın baktım bir şeyler de öğrenmeye çalıştım mesela burada 8 GB RAM 1TB HDD'nin beş para etmez olduğunu öğrendim.

Piyasa değişkendir herkes farklı bir fiyat biçebilir her site farklıdır Akakçe'ye baksan 5000 Hepsiburada'ya baksan 10000 İtopya'ya baksan 1000.

• ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB
  • AMD Ryrzen 3 2200G
  • 8 GB RAM
  • 1 TB HDD
  • ASUS Prime B450M-K Anakart

Arkadaşlar, bu işlerden pek anlamıyorum. Eksik bir şey yazdıysam kusura bakmayın. Şu haliyle ederi ne kadardır? Merak ettim gece gece doların yükselmiş haliyle ne kadar eder diye. Gayet temiz.

Kasa PSU yok ama bu sistemi yazdığınız parçalarla 5000TL'ye satmak büyük başarıdır.
3-5 dakikada bulabileceğiniz fiyatlarla söyleyim ederi maksimum 5000 etmez. Bu bugün için geçerli ama her gün fiyatlar yükseliyor o ayrı.

Piyasa değişkendir herkes farklı bir fiyat biçebilir her site farklıdır Akakçe'ye baksan 5000 Hepsiburada'ya baksan 10000 İtopya'ya baksan 1000.
O zaman öğrenin diye söylüyorum: Stokçuluk, ani döviz kuru değişikliği ve bir çok sebepten bazı kartlar fahiş fiyatlarda satışta. Bu piyasayı belirlemez. Konu hakkında bilginiz yoksa da yorum yapmaktan ziyade dinlerseniz daha iyi öğrenirsiniz.

O zaman öğrenin diye söylüyorum: Stokçuluk, ani döviz kuru değişikliği ve birçok sebepten bazı kartlar fahiş fiyatlarda satışta. Bu piyasayı belirlemez. Konu hakkında bilginiz yoksa da yorum yapmaktan ziyade dinlerseniz daha iyi öğrenirsiniz.

Yorum yaparken de bilgisayar kullanmış kişilere danışırım internete bakarım aklınızda bulunsun zamanla öğrenirim 😁

Eskiden sosyalda sistemler hakkında bilgisi iyi olanlar konuşur bilmeyenler dinler öğrenirdi. Hiç bir şey bilmeyen adamlar yorum yapıyor artık.

Kafasından fiyat uyduran zeki arkadaşlar için söylüyorum geçtiğimiz cuma 10K ya 6600XT li hazır sistem satılıyordu itopyada.
10K'ya 1050Ti alacak onlar hocam müdahale etmeyin 😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı