GTX 1050 Ti sistemde düşük FPS

aliarrdaduzce

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımdaki her şey güncel, ekran kartımdan işlemci şeylerine kadar. 1050 Ti ekran kartı 8 GB RAM var, bilgisayarın içinde fakat eskiden Valorant'ta orta-yüksek ayarlarda 120-130, 150 FPS alıyordum. Şimdi en düşük ayarlarda kenar yumuşatmalar kapalı 60 FPS arada da iniyor 60 FPS'den kaç aydır böyle ve artık cidden sıkıldım ya satıp yenisini alacağım ya da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sistem bileşenlerinizi ve kullanmış olduğunuz işletim sistemini yazar mısınız ?
1597135658892.png

Tüm sistem bileşenlerinizi ve kullanmış olduğunuz işletim sistemini yazar mısınız ?
1597135782130.png

önceki hesaptan cevap verme hakkım yoktu nedense anlamadım. yardım lütfen.

Dosya Ekleri

• 1597135764544.png
    1597135764544.png
    51,5 KB · Görüntüleme: 28
İşletim sisteminizi en son ne zaman güncellediniz ? Sistem düşük FPS verdiği anlarda işlemci ve ekran kartı kullanım oranlarını kontrol eder misiniz ? İşlemciniz yetersiz gelmeye başlamış olabilir bu kontrolleri yaptıktan sonra ekran görüntüsü alabilirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz

İşletim sisteminizi en son ne zaman güncellediniz? Sistem düşük FPS verdiği anlarda işlemci ve ekran kartı kullanım oranlarını kontrol eder misiniz? İşlemciniz yetersiz gelmeye başlamış olabilir bu kontrolleri yaptıktan sonra ekran görüntüsü alabilirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz.

İşlemci ve ekran kartı kullanımı nasıl kontrol edeceğim. 2-3 gün önce güncelledim işletim sistemimi.
İşletim sisteminizi en son ne zaman güncellediniz? Sistem düşük FPS verdiği anlarda işlemci ve ekran kartı kullanım oranlarını kontrol eder misiniz? İşlemciniz yetersiz gelmeye başlamış olabilir bu kontrolleri yaptıktan sonra ekran görüntüsü alabilirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz.

Bu kontrolleri yaptığıma dair ekran görüntüsünü nereden alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı