GTX 1050 Ti Sisteme PSU

Recep ERTAN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim sistemim şu şekilde;
FX6100 six Core.
GTX 1050 Ti 4 GB.
16 GB RAM.
1 TB HDD.
120 GB SSD.
400W PSU.
Şu an bu PSU yeterli değil gibi duruyor. Yani ben öyle düşünüyorum. Acaba bu sisteme kaç Watt PSU yeterli olur? 550W yeter mi? Veya 650W?

Son düzenleyen: Moderatör:
600+80w İşini görür Gtx 1050 Ti bende Kullanıyorum.
Hesapladım 650w 80+ alıcam galiba bide şey sorucam güç kaynağının kötü olması fps i etkiler dimi oyunlarda ve pc nin kendi hızını açılma vs.
600+80w İşini görür Gtx 1050 Ti bende Kullanıyorum.
Birde hocam bu gpu kullanımı csgo da falan 30 40 ben nasıl yapıcam bu lanet şeyi 100 99 falan fps alamıyorum bu yüzden bi 100 olsa hayvan gibi fps vericek ama bir türlü olmuyor çözümü nedir biliyor musunuz ?

Hesapladım 650w 80+ alıcam galiba bide şey sorucam güç kaynağının kötü olması fps i etkiler dimi oyunlarda ve pc nin kendi hızını açılma vs.

Birde hocam bu gpu kullanımı csgo da falan 30 40 ben nasıl yapıcam bu lanet şeyi 100 99 falan fps alamıyorum bu yüzden bi 100 olsa hayvan gibi fps vericek ama bir türlü olmuyor çözümü nedir biliyor musunuz ?
İlk soruna gelicek olursak güç kaynağı FPS'e etkisi yoktur. Faturaya etkisi vardır. İkinci sorunuza gelicek isek %99 kullanım normaldir. Herkeste o şekildir. Test videoları vs. izlerseniz görüceksiniz.

Darboğaz oluyor olabilir.
Nasıl halledicez darboğazı bilginiz var mı acaba ?
Eksik okumuşum. Sıcaklık değerleri ne durumda oyun içerisinde ?
30 40 arası
İlk soruna gelicek olursak güç kaynağı FPS'e etkisi yoktur. Faturaya etkisi vardır. İkinci sorunuza gelicek isek %99 kullanım normaldir. Herkeste o şekildir. Test videoları vs. izlerseniz görüceksiniz.
%99 kullanmıyor işte sorun o kullansa fazla fps alıcam ama %30 40 kullanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı