GTX 1050 Ti ve i3 10100F sistemde oyunlarda FPS düşüşü

EpicSwat

Decapat
Selamlar, bilgisayarımda sebepsiz yere takılmalar, donmalar ve FPS düşmesi gibi şeyler oluyor. Masaüstü kullanıyorum.
Sistem özelliklerim: Intel i3 son nesil işlemci, 8 GB RAM, GTX 1050 Ti ekran kartı.

Afterburner yardımı ile sıcaklıklara ve kullanım değerlerine göz atın. Tek slot RAM kullanıyorsanız dropların ana sebebi bu olabilir, FPS düşmelerinde ise emin olmak için dediğim gibi sıcaklıklar ve kullanım değerlerine bakmamız gerekir.

Selamlar, bilgisayarımda sebepsiz yere takılmalar, donmalar ve FPS düşmesi gibi şeyler oluyor. Masaüstü kullanıyorum.
Sistem özelliklerim: Intel i3 son nesil işlemci, 8 GB RAM, GTX 1050 Ti ekran kartı.
aynı sorun i5 6500 gtx 1650 super ile sorunlar yaşamaktayım oyun optimizasyonu bozuk hala skin getirmeye veya ajan getirmeye çalışsınlar

Hocam RAM falan diyenlere aldanmayın oyunlar halaa 8 GB RAM dahil optimize ediliyor neyse muhtemelen Windows ile alakalı.

Artı -2 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı