GTX 1050 Ti ve i5 650 Sisteme göre en iyi FIFA grafik ayarları

Anakart değiştirmen gerek o zaman çünkü kulandığın işlemci çok eski ve darboğaz yapıyor ayrıca OC yapmayı bilmiyorsan saın yapma PC'yi bozabilirsin ayrıca attığım video ya bak Xeon 3340 işlemci i5 650'den 2 kat daha fazla FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de farkındaysan test edilen ekran kartı RX 460 benim ekran kartım bu ekran kartından kat kat daha iyi bir FPS veriyor, ama şunu merak ediyorum 1050 Ti ile cidden iyi gider mi? Uyumlu olabilir mi? Kafam da bu sorular var.
Bir de farkındaysan test edilen ekran kartı RX 460 benim ekran kartım bu ekran kartından kat kat daha iyi bir FPS veriyor, ama şunu merak ediyorum 1050 Ti ile cidden iyi gider mi? Uyumlu olabilir mi? Kafam da bu sorular var.
Mesela bir video da sadece 1050 TI'ın performansına bakıyor FIFA da ultra ayarlar fps limiti olmadan 90 ila 100 fps arası alıyor,ama benim bilgisiyarım da sanırsam işlemciden dolayı tam gücünü gösteremiyor 1050 TI,ama bu kötü işlemciye rağmen yine de oynatıyor bir şekil ve akıcı da oynatıyor ama tam performansı kesinlikle bu değil, 1050'nin.

Son düzenleme:
E

Mesela bir video da sadece 1050 Ti'ın performansına bakıyor FIFA da Ultra ayarlar FPS limiti olmadan 90 ila 100 FPS arası alıyor, ama benim bilgisayarım da sanırsam işlemciden dolayı tam gücünü gösteremiyor 1050 Ti, ama bu kötü işlemciye rağmen yine de oynatıyor bir şekil ve akıcı da oynatıyor ama tam performansı kesinlikle bu değil, 1050'nin.

Xeon X3340 işlemci 2080 Ti besleyebilyor 1050 Ti uyumlu lur ve besler istersen daha üstü Xeon X serisi işlemcilere bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı