GTX 1050 Ti ve Ryzen 5 3500X darboğaz yapar mı?

İtaChi Ab

Femtopat
Merhaba.

Yeni bir bilgisayar alacağım, bu bilgisayarda GTX1050 Ti ve Ryzen 5 3500X var. Bazı site ve videolar darboğaz kesin olur diyor fakat bazı videolarda ise olmaz diyorlar. Benim bildiğim kadarıyla darboğaz olmaz. İsterseniz sistemin diğer özelliklerini anlatabilirim (RAM, SSD, anakart, bileşenlerin MHz'leri). Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

bedirhan duran

Picopat
Makaleler
1
Merhaba.

Yeni bir bilgisayar alacağım, bu bilgisayarda GTX1050 Ti ve Ryzen 5 3500X var. Bazı site ve videolar darboğaz kesin olur diyor fakat bazı videolarda ise olmaz diyorlar. Benim bildiğim kadarıyla darboğaz olmaz. İsterseniz sistemin diğer özelliklerini anlatabilirim (RAM, SSD, anakart, bileşenlerin MHz'leri). Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Dostum işlemcinin iyi olması darboğaz yapmaz.Ekran kartın iyi,işlemcin düşükse darboğaz olur

Yer
Windows'un Masaüstüsü
Merhaba.

İşlemci gayet besleyebilecek düzeyde. Darboğaz yapmaz, heyecana girmeyin.

Yeni konular

Yukarı